ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Macarthur FCOrta saha

Luke Vickery

Forma numarası
8
Orta saha

Sezon 2026A-Ligi

1Maç1 kez ilk 11
55Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.18
Gol + asist2
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.34

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.4M04.03.26 · Macarthur FC 1 - 3 Central Coast Mariners · Puan 5.47.1M15.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · Puan 7.16.2G21.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · Puan 6.26.1G02.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · Puan 6.17.0M12.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · Puan 7.05.6M19.04.26 · Adelaide United 3 - 1 Macarthur FC · Puan 5.66.3G24.04.26 · Macarthur FC 4 - 0 Wellington Phoenix · Puan 6.36.4G17.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · Puan 6.45.7B24.10.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Macarthur FC · Puan 5.76.0B31.10.26 · Macarthur FC 0 - 0 Western Sydney Wanderers · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Newcastle Jets 6.2, Western Sydney Wanderers 6.4, Central Coast Mariners 5.4, Melbourne Victory 7.1, Auckland FC 6.2, Newcastle Jets 6.1, Perth Glory 7.0, Adelaide United 5.6, Wellington Phoenix 6.3, Perth Glory 6.4, Newcastle Jets 5.7, Western Sydney Wanderers 6.0ort. 6.2022.02.26 · Newcastle Jets 1 - 0 Macarthur FC · 6.228.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · 6.404.03.26 · Macarthur FC 1 - 3 Central Coast Mariners · 5.415.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · 7.121.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · 6.202.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · 6.112.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · 7.019.04.26 · Adelaide United 3 - 1 Macarthur FC · 5.624.04.26 · Macarthur FC 4 - 0 Wellington Phoenix · 6.317.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · 6.424.10.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Macarthur FC · 5.731.10.26 · Macarthur FC 0 - 0 Western Sydney Wanderers · 6.06.07.1

90 dakika başına profil27 maç · 1.549 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.28, Kilit pas 2.00, Çalım 1.77, Pas isabeti 74%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 2.81, Aldırdığı faul 2.30Şut: 2.28Kilit pas: 2.00Çalım: 1.77Pas isabeti: 74%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 2.81Aldırdığı faul: 2.30Şut2.28Kilit pas2.00Çalım1.77Pas isabeti74%Kazanılan ikili42%Top kazanma2.81Aldırdığı faul2.30
90 dakika başına profil
Şut2.28
Kilit pas2.00
Çalım1.77
Pas isabeti74%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma2.81
Aldırdığı faul2.30
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 7, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 72025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5601.01.26 · İlk 11: 62'05.01.26 · İlk 11: 60'10.01.26 · Sonradan: 34'18.01.26 · Sonradan: 29'24.01.26 · İlk 11: 72'30.01.26 · İlk 11: 89'06.02.26 · İlk 11: 89'12.02.26 · Sonradan: 30'22.02.26 · İlk 11: 55'28.02.26 · İlk 11: 83'04.03.26 · İlk 11: 79'15.03.26 · İlk 11: 74'21.03.26 · Sonradan: 25'02.04.26 · Sonradan: 24'12.04.26 · Sonradan: 34'19.04.26 · İlk 11: 66'24.04.26 · İlk 11: 71'17.10.26 · İlk 11: 55'24.10.26 · Sonradan: 34'31.10.26 · İlk 11: 60'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.549 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)27 (16)90 dk’da 2.28
  • Başarılı çalım15 / 36

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 2.00
  • Pas isabeti74%292 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele72 / 173
  • Aldırdığı faul2890 dk’da 2.30

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026A-LigiMacarthur FC1005500
2025A-LigiMacarthur FC24511.36720
AFC Champions League TwoMacarthur FC52124700
Toplam30721.66920

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım