AJ AuxerreDefans
Lamine Sy
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
8Maç8 kez ilk 11
701Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.69
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G10.05.26 · AJ Auxerre 2 - 1 OGC Nice · Puan 7.06.9G17.05.26 · Lille OSC 0 - 2 AJ Auxerre · Puan 6.96.6M22.08.26 · Lens 5 - 2 AJ Auxerre · Puan 6.66.3M29.08.26 · AJ Auxerre 1 - 3 Angers SCO · Puan 6.36.0M04.09.26 · Olympique Lyonnais 3 - 1 AJ Auxerre · Puan 6.07.2G12.09.26 · AJ Auxerre 1 - 0 OGC Nice · Puan 7.27.1G20.09.26 · AJ Auxerre 2 - 1 Stade Brestois · Puan 7.17.1M11.10.26 · Stade Rennais 4 - 1 AJ Auxerre · Puan 7.1–G18.10.26 · Le Havre 1 - 3 AJ Auxerre6.0B25.10.26 · AJ Auxerre 1 - 1 Le Mans · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.110 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.03 |
| Kilit pas | 1.48 |
| Çalım | 2.18 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.91 |
| Aldırdığı faul | 1.43 |
Son maçları
- Lig 1AJ Auxerre1Le Mans173' İlk 116.0
- Lig 1Le Havre1AJ Auxerre389' İlk 11
- Lig 1Stade Rennais4AJ Auxerre190' İlk 117.1
- Lig 1AJ Auxerre2Stade Brestois190' İlk 117.1
- Lig 1AJ Auxerre1OGC Nice090' İlk 117.2
- Lig 1Olympique Lyonnais3AJ Auxerre189' İlk 116.0
- Lig 1AJ Auxerre1Angers SCO390' İlk 116.3
- Lig 1Lens5AJ Auxerre2Gol 190' İlk 116.6
- Lig 1Lille OSC0AJ Auxerre290' İlk 116.9
- Lig 1AJ Auxerre2OGC Nice171' İlk 117.0
- Lig 1AJ Auxerre3Angers SCO190' İlk 117.2
- Lig 1Olympique Lyonnais3AJ Auxerre231' Sonradan5.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.110 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 1.03
- Başarılı çalım28 / 67
Pas
- Kilit pas1690 dk’da 1.48
- Pas isabeti82%717 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme51 · 31
- Kazanılan ikili mücadele107 / 209
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1AJ Auxerre | 8 | 1 | 0 | 701 | 0 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceAJ Auxerre | 1 | 0 | 0 | 62 | 1 | 0 |
| Lig 1AJ Auxerre | 24 | 0 | 0 | 1.551 | 1 | 0 | |
| 2024 | Lig 2SM Caen | 15 | 0 | 0 | 928 | 0 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceFC Rouen 1899 | 2 | 0 | 0 | 179 | 1 | 0 |
| Toplam | 50 | 1 | 0 | 3.421 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- FC Rouen 1899Şu an#2
- SM CaenŞu an#12
- AJ AuxerreŞu an#27
