Macarthur FCOrta saha
Liam Rose
- Forma numarası
- 22
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026A-Ligi
1Maç1 kez ilk 11
90Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist0
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 53 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M28.02.26 · Macarthur FC 0 - 4 Western Sydney Wanderers · Puan 6.36.3M04.03.26 · Macarthur FC 1 - 3 Central Coast Mariners · Puan 6.36.6M15.03.26 · Melbourne Victory 4 - 1 Macarthur FC · Puan 6.66.7G21.03.26 · Auckland FC 1 - 2 Macarthur FC · Puan 6.77.0G02.04.26 · Macarthur FC 3 - 2 Newcastle Jets · Puan 7.06.1M12.04.26 · Perth Glory 3 - 1 Macarthur FC · Puan 6.16.7M19.04.26 · Adelaide United 3 - 1 Macarthur FC · Puan 6.76.7G17.10.26 · Macarthur FC 2 - 1 Perth Glory · Puan 6.76.0B24.10.26 · Newcastle Jets 1 - 1 Macarthur FC · Puan 6.06.0B31.10.26 · Macarthur FC 0 - 0 Western Sydney Wanderers · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.037 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.38 |
| Kilit pas | 1.42 |
| Çalım | 1.31 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 4.24 |
| Aldırdığı faul | 2.01 |
Son maçları
- A-LigiMacarthur FC0Western Sydney Wanderers090' İlk 116.0
- A-LigiNewcastle Jets1Macarthur FC190' İlk 116.0
- A-LigiMacarthur FC2Perth Glory1Sarı kart 190' İlk 116.7
- A-LigiAdelaide United3Macarthur FC190' İlk 116.7
- A-LigiPerth Glory3Macarthur FC173' İlk 116.1
- A-LigiMacarthur FC3Newcastle Jets2Sarı kart 190' İlk 117.0
- A-LigiAuckland FC1Macarthur FC290' İlk 116.7
- A-LigiMelbourne Victory4Macarthur FC1Sarı kart 190' İlk 116.6
- A-LigiMacarthur FC1Central Coast Mariners317' Sonradan6.3
- A-LigiMacarthur FC0Western Sydney Wanderers4Sarı kart 190' İlk 116.3
- A-LigiNewcastle Jets1Macarthur FC090' İlk 117.2
- AFC Champions League TwoBangkok United2Macarthur FC082' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.037 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (2)90 dk’da 1.38
- Başarılı çalım10 / 16
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.42
- Pas isabeti85%970 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme58 · 30
- Kazanılan ikili mücadele121 / 218
- Aldırdığı faul3290 dk’da 2.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | A-LigiMacarthur FC | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 |
| 2025 | A-LigiMacarthur FC | 24 | 1 | 1 | 1.850 | 5 | 0 |
| AFC Champions League TwoMacarthur FC | 6 | 0 | 0 | 363 | 1 | 0 | |
| 2024 | A-LigiMacarthur FC | 20 | 0 | 0 | 962 | 4 | 0 |
| Toplam | 51 | 1 | 1 | 3.265 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Macarthur FCŞu an#22
