SV ElversbergDefans
Lukas Finn Pinckert
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga
8Maç8 kez ilk 11
720Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 76 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.9G17.05.26 · SV Elversberg 3 - 0 SC Preussen Munster · Puan 7.96.8G29.08.26 · SV Elversberg 3 - 2 Bayer Leverkusen · Puan 6.86.9G05.09.26 · Borussia Monchengladbach 3 - 4 SV Elversberg · Puan 6.96.0M13.09.26 · SV Elversberg 1 - 2 Bayern Munich · Puan 6.07.7B20.09.26 · Schalke 04 0 - 0 SV Elversberg · Puan 7.77.3M10.10.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 0 SV Elversberg · Puan 7.35.7G17.10.26 · SV Elversberg 4 - 3 Augsburg · Puan 5.76.1M24.10.26 · RB Leipzig 4 - 0 SV Elversberg · Puan 6.16.1M27.10.26 · SV Elversberg 0 - 2 Darmstadt 98 · Puan 6.17.0G30.10.26 · SV Elversberg 4 - 1 1. FSV Mainz 05 · Puan 7.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.536 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.09 |
| Kilit pas | 0.83 |
| Çalım | 0.90 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.07 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- BundesligaSV Elversberg41. FSV Mainz 05190' İlk 117.0
- DFB PokalSV Elversberg0Darmstadt 98290' İlk 116.1
- BundesligaRB Leipzig4SV Elversberg090' İlk 116.1
- BundesligaSV Elversberg4Augsburg3Sarı kart 190' İlk 115.7
- Bundesliga1. FC Union Berlin1SV Elversberg090' İlk 117.3
- BundesligaSchalke 040SV Elversberg090' İlk 117.7
- BundesligaSV Elversberg1Bayern Munich290' İlk 116.0
- BundesligaBorussia Monchengladbach3SV Elversberg4AAsist 190' İlk 116.9
- BundesligaSV Elversberg3Bayer Leverkusen290' İlk 116.8
- 2.BundesligaSV Elversberg3SC Preussen Munster090' İlk 117.9
- 2.BundesligaFortuna Düsseldorf3SV Elversberg124' Sonradan6.3
- 2.BundesligaDarmstadt 983SV Elversberg3Sarı kart 190' İlk 115.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.536 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 1.09
- Başarılı çalım9 / 16
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.83
- Pas isabeti86%1.734 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme38 · 24
- Kazanılan ikili mücadele163 / 287
- Aldırdığı faul2290 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSV Elversberg | 8 | 0 | 1 | 720 | 1 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaSV Elversberg | 29 | 0 | 0 | 2.536 | 5 | 0 |
| DFB PokalSV Elversberg | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 1 | |
| 2024 | 2.BundesligaSV Elversberg | 33 | 0 | 2 | 2.899 | 10 | 0 |
| BundesligaSV Elversberg | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| DFB PokalSV Elversberg | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| Toplam | 75 | 0 | 3 | 6.605 | 18 | 1 | |
Kulüpler
- SV ElversbergŞu an#19
