Fortaleza CEIFOrta saha
Leonardo Pico
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Primera A
33Maç32 kez ilk 11
2.846Dakika
0Gol
2Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.24
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 104 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B06.09.26 · Santa Fe 2 - 2 Fortaleza CEIF · Puan 6.46.2B12.09.26 · Jaguares de Cordoba 2 - 2 Fortaleza CEIF · Puan 6.26.7M20.09.26 · Fortaleza CEIF 1 - 4 Atletico Junior Barranquilla · Puan 6.76.0B28.09.26 · Fortaleza CEIF 2 - 2 Deportes Tolima · Puan 6.06.4B04.10.26 · Deportivo Pasto 0 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 6.46.2B09.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios · Puan 6.2–M21.10.26 · Internacional de Bogota 2 - 1 Fortaleza CEIF6.0B25.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Deportivo Cali · Puan 6.06.5M30.10.26 · America de Cali 2 - 1 Fortaleza CEIF · Puan 6.55.8M03.11.26 · Aguilas Doradas Rionegro 1 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.846 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.46 |
| Kilit pas | 1.23 |
| Çalım | 1.12 |
| Pas isabeti | 92% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 2.64 |
| Aldırdığı faul | 1.53 |
Son maçları
- Primera AAguilas Doradas Rionegro1Fortaleza CEIF090' İlk 115.8
- Primera AAmerica de Cali2Fortaleza CEIF190' İlk 116.5
- Primera AFortaleza CEIF1Deportivo Cali190' İlk 116.0
- Primera AInternacional de Bogota2Fortaleza CEIF1Sarı kart 167' İlk 11
- Primera AFortaleza CEIF1Millonarios1Sarı kart 190' İlk 116.2
- Primera ADeportivo Pasto0Fortaleza CEIF045' İlk 116.4
- Primera AFortaleza CEIF2Deportes Tolima219' Sonradan6.0
- Primera AFortaleza CEIF1Atletico Junior Barranquilla490' İlk 116.7
- Primera AJaguares de Cordoba2Fortaleza CEIF290' İlk 116.2
- Primera ASanta Fe2Fortaleza CEIF2Sarı kart 190' İlk 116.4
- Primera AFortaleza CEIF1Once Caldas290' İlk 117.1
- Primera ABoyaca Chico0Fortaleza CEIF090' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.846 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.46
- Başarılı çalım15 / 20
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.23
- Pas isabeti92%1.672 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 22
- Kazanılan ikili mücadele78 / 138
- Aldırdığı faul3690 dk’da 1.53
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera AFortaleza CEIF | 33 | 0 | 2 | 2.846 | 7 | 0 |
| 2025 | Primera AFortaleza CEIF | 31 | 0 | 1 | 2.703 | 3 | 0 |
| 2024 | Primera AFortaleza CEIF | 37 | 0 | 2 | 3.149 | 3 | 0 |
| Toplam | 101 | 0 | 5 | 8.698 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- Fortaleza CEIFŞu an#14
