ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luca Petrasso

Forma numarası
13
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026MLS

29Maç28 kez ilk 11
2.461Dakika
0Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.43
Gol + asist1
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M30.08.26 · Inter Miami CF 7 - 1 CF Montreal · Puan 5.96.0M06.09.26 · Philadelphia Union 2 - 0 CF Montreal · Puan 6.07.9M10.09.26 · CF Montreal 1 - 2 Charlotte FC · Puan 7.96.4M13.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · Puan 6.46.1M20.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · Puan 6.17.6G27.09.26 · CF Montreal 3 - 1 Cincinnati · Puan 7.66.8M10.10.26 · Toronto FC 2 - 1 CF Montreal · Puan 6.85.6M15.10.26 · CF Montreal 0 - 3 Atlanta United · Puan 5.65.9M29.10.26 · Charlotte FC 4 - 0 CF Montreal · Puan 5.96.1B31.10.26 · New York City FC 1 - 1 CF Montreal · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Columbus Crew 7.3, Los Angeles Galaxy 8.1, Inter Miami CF 5.9, Philadelphia Union 6.0, Charlotte FC 7.9, Colorado Rapids 6.4, Columbus Crew 6.1, Cincinnati 7.6, Toronto FC 6.8, Atlanta United 5.6, Charlotte FC 5.9, New York City FC 6.1ort. 6.6420.08.26 · Columbus Crew 1 - 2 CF Montreal · 7.323.08.26 · CF Montreal 2 - 2 Los Angeles Galaxy · 8.130.08.26 · Inter Miami CF 7 - 1 CF Montreal · 5.906.09.26 · Philadelphia Union 2 - 0 CF Montreal · 6.010.09.26 · CF Montreal 1 - 2 Charlotte FC · 7.913.09.26 · Colorado Rapids 1 - 0 CF Montreal · 6.420.09.26 · CF Montreal 0 - 2 Columbus Crew · 6.127.09.26 · CF Montreal 3 - 1 Cincinnati · 7.610.10.26 · Toronto FC 2 - 1 CF Montreal · 6.815.10.26 · CF Montreal 0 - 3 Atlanta United · 5.629.10.26 · Charlotte FC 4 - 0 CF Montreal · 5.931.10.26 · New York City FC 1 - 1 CF Montreal · 6.16.18.1

90 dakika başına profil29 maç · 2.461 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.11, Kilit pas 2.00, Çalım 0.99, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 2.95, Aldırdığı faul 0.91Şut: 1.11Kilit pas: 2.00Çalım: 0.99Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 2.95Aldırdığı faul: 0.91Şut1.11Kilit pas2.00Çalım0.99Pas isabeti84%Kazanılan ikili49%Top kazanma2.95Aldırdığı faul0.91
90 dakika başına profil
Şut1.11
Kilit pas2.00
Çalım0.99
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma2.95
Aldırdığı faul0.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 32025 · Gol: 22025 · Asist: 42026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8314.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 85'24.05.26 · İlk 11: 90'17.07.26 · İlk 11: 90'23.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 78'10.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · Sonradan: 32'20.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'15.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 16'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.461 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.11
  • Başarılı çalım14 / 34

Pas

  • Kilit pas3990 dk’da 2.00
  • Pas isabeti84%1.176 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 25
  • Kazanılan ikili mücadele77 / 156
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 0.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026MLSCF Montreal29032.46120
2025MLSCF Montreal34242.71440
2024MLSOrlando City2002700
Toplam65275.20260

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım