ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Luc Marijnissen

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Pro Ligi

7Maç6 kez ilk 11
521Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M09.05.26 · Zulte Waregem 2 - 1 FCV Dender EH · Puan 5.76.6M17.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · Puan 6.67.7B23.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · Puan 7.76.3B16.08.26 · Mechelen 3 - 3 Standard Liege · Puan 6.36.3M22.08.26 · Sporting de Charleroi 2 - 0 Mechelen · Puan 6.36.8B29.08.26 · RAAL La Louviere 2 - 2 Mechelen · Puan 6.86.0M05.09.26 · Mechelen 0 - 4 KVC Westerlo · Puan 6.06.2M11.09.26 · Mechelen 0 - 1 RSC Anderlecht · Puan 6.27.2B19.09.26 · Lommel SK 0 - 0 Mechelen · Puan 7.2–G11.10.26 · Mechelen 4 - 3 Sint-Truiden

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cercle Brugge KSV 6.1, Cercle Brugge KSV 6.3, RAAL La Louviere 6.5, Zulte Waregem 5.7, Lommel SK 6.6, Lommel SK 7.7, Standard Liege 6.3, Sporting de Charleroi 6.3, RAAL La Louviere 6.8, KVC Westerlo 6.0, RSC Anderlecht 6.2, Lommel SK 7.2ort. 6.4719.04.26 · FCV Dender EH 1 - 4 Cercle Brugge KSV · 6.124.04.26 · Cercle Brugge KSV 2 - 1 FCV Dender EH · 6.303.05.26 · FCV Dender EH 2 - 1 RAAL La Louviere · 6.509.05.26 · Zulte Waregem 2 - 1 FCV Dender EH · 5.717.05.26 · Lommel SK 3 - 2 FCV Dender EH · 6.623.05.26 · FCV Dender EH 0 - 0 Lommel SK · 7.716.08.26 · Mechelen 3 - 3 Standard Liege · 6.322.08.26 · Sporting de Charleroi 2 - 0 Mechelen · 6.329.08.26 · RAAL La Louviere 2 - 2 Mechelen · 6.805.09.26 · Mechelen 0 - 4 KVC Westerlo · 6.011.09.26 · Mechelen 0 - 1 RSC Anderlecht · 6.219.09.26 · Lommel SK 0 - 0 Mechelen · 7.27.27.7

90 dakika başına profil31 maç · 2.576 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.54, Kilit pas 1.54, Çalım 1.00, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 3.42, Aldırdığı faul 1.07Şut: 1.54Kilit pas: 1.54Çalım: 1.00Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 3.42Aldırdığı faul: 1.07Şut1.54Kilit pas1.54Çalım1.00Pas isabeti82%Kazanılan ikili58%Top kazanma3.42Aldırdığı faul1.07
90 dakika başına profil
Şut1.54
Kilit pas1.54
Çalım1.00
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma3.42
Aldırdığı faul1.07
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8314.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 65'01.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 76'23.05.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 75'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 77'11.10.26 · Sonradan: 9'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.576 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (3)90 dk’da 1.54
  • Başarılı çalım5 / 12

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.54
  • Pas isabeti82%1.235 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme62 · 32
  • Kazanılan ikili mücadele163 / 283
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.07

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Pro LigiMechelen70052100
2025Pro LigiFCV Dender EH37103.22570
2024Challenger Pro LigiK. Lierse Kempenzonen29212.56140
Toplam73316.307110

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım