Albacete BalompiéDefans
Lluis López
- Forma numarası
- 22
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç13 kez ilk 11
1.155Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.99
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 66 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.36.3B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.36.2M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.26.8M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.84.4M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 4.44.4M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 4.46.3M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.36.2M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 6.26.5G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 6.56.5G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.162 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.30 |
| Kilit pas | 0.60 |
| Çalım | 0.50 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 2.74 |
| Aldırdığı faul | 0.86 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC190' İlk 116.5
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense090' İlk 116.5
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié190' İlk 116.2
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié090' İlk 116.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar3Sarı kart 190' İlk 114.4
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar3Sarı kart 190' İlk 114.4
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié090' İlk 116.8
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF290' İlk 116.2
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 116.3
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié090' İlk 116.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo1Sarı kart 190' İlk 116.2
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B275' İlk 116.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.162 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.30
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.60
- Pas isabeti84%1.030 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 21
- Kazanılan ikili mücadele78 / 143
- Aldırdığı faul690 dk’da 0.86
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 13 | 0 | 0 | 1.155 | 3 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 14 | 2 | 0 | 1.097 | 0 | 0 |
| Süper LigShandong Taishan FC | 10 | 0 | 0 | 900 | 0 | 0 | |
| 2024 | Segunda DivisionReal Zaragoza | 29 | 0 | 1 | 2.540 | 6 | 1 |
| Toplam | 66 | 2 | 1 | 5.692 | 9 | 1 | |
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#22
- Shandong Taishan FCŞu an#15
- Real ZaragozaŞu an#24
