ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Lloyd Jones

Forma numarası
5
Kulübe geliş
Cambridge United takımından
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Championship

12Maç12 kez ilk 11
1.080Dakika
2Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 100 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M05.09.26 · Stoke City 4 - 0 Charlton Athletic · Puan 5.96.8B09.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.87.0B12.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Portsmouth · Puan 7.06.7M19.09.26 · Cardiff City 3 - 1 Charlton Athletic · Puan 6.76.4B10.10.26 · Charlton Athletic 1 - 1 Bristol City · Puan 6.47.5B13.10.26 · Burnley 2 - 2 Charlton Athletic · Puan 7.56.6M17.10.26 · Watford 2 - 0 Charlton Athletic · Puan 6.66.1M24.10.26 · Charlton Athletic 1 - 3 Norwich City · Puan 6.16.5M31.10.26 · Middlesbrough 3 - 0 Charlton Athletic · Puan 6.56.1M03.11.26 · Charlton Athletic 0 - 1 Bolton Wanderers · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Preston North End 8.0, West Bromwich Albion 6.2, Stoke City 5.9, Queens Park Rangers 6.8, Portsmouth 7.0, Cardiff City 6.7, Bristol City 6.4, Burnley 7.5, Watford 6.6, Norwich City 6.1, Middlesbrough 6.5, Bolton Wanderers 6.1ort. 6.6529.08.26 · Charlton Athletic 1 - 0 Preston North End · 8.002.09.26 · West Bromwich Albion 1 - 1 Charlton Athletic · 6.205.09.26 · Stoke City 4 - 0 Charlton Athletic · 5.909.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · 6.812.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Portsmouth · 7.019.09.26 · Cardiff City 3 - 1 Charlton Athletic · 6.710.10.26 · Charlton Athletic 1 - 1 Bristol City · 6.413.10.26 · Burnley 2 - 2 Charlton Athletic · 7.517.10.26 · Watford 2 - 0 Charlton Athletic · 6.624.10.26 · Charlton Athletic 1 - 3 Norwich City · 6.131.10.26 · Middlesbrough 3 - 0 Charlton Athletic · 6.503.11.26 · Charlton Athletic 0 - 1 Bolton Wanderers · 6.16.18.0

90 dakika başına profil38 maç · 3.238 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.42, Kilit pas 1.33, Çalım 0.83, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 68%, Top kazanma 3.43, Aldırdığı faul 1.67Şut: 1.42Kilit pas: 1.33Çalım: 0.83Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 68%Top kazanma: 3.43Aldırdığı faul: 1.67Şut1.42Kilit pas1.33Çalım0.83Pas isabeti77%Kazanılan ikili68%Top kazanma3.43Aldırdığı faul1.67
90 dakika başına profil
Şut1.42
Kilit pas1.33
Çalım0.83
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili68%
Top kazanma3.43
Aldırdığı faul1.67
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 12024 · Gol: 32025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Gol: 22026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 9006.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'13.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'03.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.238 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (9)90 dk’da 1.42
  • Başarılı çalım5 / 6

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.33
  • Pas isabeti77%1.371 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 46
  • Kazanılan ikili mücadele259 / 380
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 1.67

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Cheltenham Town · 2015–2015, Liverpool · 2015–2015, Accrington Stanley · 2015–2015, Liverpool · 2015–2015, Blackpool · 2015–2016, Swindon Town · 2016–2017, Liverpool · 2017–2018, Luton · 2018–2019, Plymouth Argyle · 2019–2019, Luton · 2019–2020, Northampton Town · 2020–2020, Luton · 2020–2020, Northampton Town · 2020–2021, Cambridge United · 2021–2023, Charlton Athletic · 2023–Cheltenham Town · 2015–2015Liverpool · 2015–2015Accrington Stanley · 2015–2015Liverpool · 2015–2015Blackpool · 2015–2016Swindon Town · 2016–2017Liverpool · 2017–2018Luton · 2018–2019Plymouth Argyle · 2019–2019Luton · 2019–2020Northampton Town · 2020–2020Luton · 2020–2020Northampton Town · 2020–2021Cambri…Cambridge United · 2021–2023Charlton Athl…Charlton Athletic · 2023–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026ChampionshipCharlton Athletic12211.08010
2025ChampionshipCharlton Athletic46113.95290
FA CupCharlton Athletic1009000
2024Lig 1Charlton Athletic39303.38270
Toplam98628.504170

Transfer geçmişi

  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Transfer
  5. Transfer
  6. Transfer
  7. Kiralık
  8. Transfer
  9. Transfer
  10. Kiralık
  11. Kiralık
  12. Transfer
  13. Kiralık
  14. Transfer
  15. Kiralık

Sakatlık ve ceza geçmişiToplam 25 gün sahalardan uzak

  • SakatSakatlık · –
    5 gün
  • SakatSakatlık · –
    3 gün
  • SakatSakatlık · –
    17 gün

Kulüpler

Hakkında

Lloyd Jones, Charlton Athletic formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. 2026 sezonunda 12 maçta 1.080 dakika oynadı; 2 gol, 1 asist. 1 Tem 2023 tarihinde Cambridge United takımından Charlton Athletic takımına geçti.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım