ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
MansfieldForvet

Lucas Akins

Forma numarası
7
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 1

5Maç3 kez ilk 11
334Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist6
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.69

Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1B18.04.26 · Mansfield 2 - 2 Luton · Puan 6.17.2G21.04.26 · Stockport County 0 - 1 Mansfield · Puan 7.27.4G25.04.26 · Huddersfield Town 1 - 4 Mansfield · Puan 7.45.7B28.04.26 · Peterborough United 0 - 0 Mansfield · Puan 5.78.7G02.05.26 · Mansfield 5 - 4 Cardiff City · Puan 8.78.0G15.08.26 · Mansfield 2 - 1 Doncaster Rovers · Puan 8.06.2M22.08.26 · Peterborough United 2 - 1 Mansfield · Puan 6.26.5M02.09.26 · Reading 5 - 0 Mansfield · Puan 6.56.0B12.09.26 · Mansfield 0 - 0 Huddersfield Town · Puan 6.07.6B19.09.26 · Burton Albion 2 - 2 Mansfield · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Wigan Athletic 7.3, Leyton Orient 6.7, Luton 6.1, Stockport County 7.2, Huddersfield Town 7.4, Peterborough United 5.7, Cardiff City 8.7, Doncaster Rovers 8.0, Peterborough United 6.2, Reading 6.5, Huddersfield Town 6.0, Burton Albion 7.6ort. 6.9511.04.26 · Wigan Athletic 2 - 1 Mansfield · 7.314.04.26 · Leyton Orient 0 - 0 Mansfield · 6.718.04.26 · Mansfield 2 - 2 Luton · 6.121.04.26 · Stockport County 0 - 1 Mansfield · 7.225.04.26 · Huddersfield Town 1 - 4 Mansfield · 7.428.04.26 · Peterborough United 0 - 0 Mansfield · 5.702.05.26 · Mansfield 5 - 4 Cardiff City · 8.715.08.26 · Mansfield 2 - 1 Doncaster Rovers · 8.022.08.26 · Peterborough United 2 - 1 Mansfield · 6.202.09.26 · Reading 5 - 0 Mansfield · 6.512.09.26 · Mansfield 0 - 0 Huddersfield Town · 6.019.09.26 · Burton Albion 2 - 2 Mansfield · 7.67.68.7

90 dakika başına profil36 maç · 2.762 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.59, Kilit pas 1.39, Çalım 1.43, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 4.00, Aldırdığı faul 1.56Şut: 1.59Kilit pas: 1.39Çalım: 1.43Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 4.00Aldırdığı faul: 1.56Şut1.59Kilit pas1.39Çalım1.43Pas isabeti73%Kazanılan ikili46%Top kazanma4.00Aldırdığı faul1.56
90 dakika başına profil
Şut1.59
Kilit pas1.39
Çalım1.43
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma4.00
Aldırdığı faul1.56
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 4; 2025: Gol 10, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 12024 · Gol: 32024 · Asist: 42025 · Gol: 102025 · Asist: 22026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8103.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'10.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · Sonradan: 32'21.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'14.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'21.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'28.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · Sonradan: 36'19.09.26 · Sonradan: 28'

Ayrıntılı istatistikler36 maç · 2.762 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)38 (22)90 dk’da 1.59
  • Başarılı çalım18 / 31

Pas

  • Kilit pas2590 dk’da 1.39
  • Pas isabeti73%902 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme30 · 26
  • Kazanılan ikili mücadele142 / 311
  • Aldırdığı faul2490 dk’da 1.56

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 1Mansfield51133400
2025EFL TrophyMansfield20015400
FA CupMansfield31027020
Lig 1Mansfield27922.06810
2024EFL TrophyMansfield21011100
Lig 1Mansfield34242.63930
Toplam731475.57660

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım