AD Ceuta FCForvet
Kuki Zalazar
- Forma numarası
- 8
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
11Maç11 kez ilk 11
937Dakika
0Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist1
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M30.08.26 · Mallorca 3 - 0 AD Ceuta FC · Puan 6.16.8M05.09.26 · AD Ceuta FC 0 - 2 Celta de Vigo B · Puan 6.88.5M11.09.26 · Burgos CF 3 - 1 AD Ceuta FC · Puan 8.56.0B20.09.26 · AD Ceuta FC 1 - 1 Real Valladolid · Puan 6.07.3G26.09.26 · AD Ceuta FC 3 - 1 Real Sociedad B · Puan 7.37.8B04.10.26 · CD Castellon 1 - 1 AD Ceuta FC · Puan 7.87.4M10.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 CE Sabadell FC · Puan 7.4–M18.10.26 · AD Ceuta FC 1 - 2 Real Oviedo5.8M25.10.26 · Cadiz 3 - 1 AD Ceuta FC · Puan 5.85.8M01.11.26 · AD Ceuta FC 0 - 2 Sporting Gijon · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.298 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.75 |
| Kilit pas | 2.16 |
| Çalım | 1.94 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 2.78 |
| Aldırdığı faul | 3.79 |
Son maçları
- Segunda DivisionAD Ceuta FC0Sporting Gijon290' İlk 115.8
- Segunda DivisionCadiz3AD Ceuta FC190' İlk 115.8
- Segunda DivisionAD Ceuta FC1Real Oviedo2Sarı kart 190' İlk 11
- Segunda DivisionAD Ceuta FC1CE Sabadell FC290' İlk 117.4
- Segunda DivisionCD Castellon1AD Ceuta FC177' İlk 117.8
- Segunda DivisionAD Ceuta FC3Real Sociedad B1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Segunda DivisionAD Ceuta FC1Real Valladolid190' İlk 116.0
- Segunda DivisionBurgos CF3AD Ceuta FC1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.5
- Segunda DivisionAD Ceuta FC0Celta de Vigo B290' İlk 116.8
- Segunda DivisionMallorca3AD Ceuta FC090' İlk 116.1
- Segunda DivisionAD Ceuta FC0UD Las Palmas273' İlk 116.8
- Segunda DivisionFC Andorra5AD Ceuta FC167' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.298 dk
Hücum
- Şut (isabetli)30 (14)90 dk’da 1.75
- Başarılı çalım20 / 45
Pas
- Kilit pas3490 dk’da 2.16
- Pas isabeti77%875 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme31 · 19
- Kazanılan ikili mücadele166 / 321
- Aldırdığı faul8790 dk’da 3.79
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAD Ceuta FC | 11 | 0 | 1 | 937 | 3 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionAD Ceuta FC | 37 | 6 | 4 | 2.464 | 5 | 0 |
| 2024 | Segunda DivisionCórdoba CF | 13 | 0 | 0 | 283 | 1 | 0 |
| Toplam | 61 | 6 | 5 | 3.684 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- AD Ceuta FCŞu an#8
- Córdoba CFŞu an#9
