SK Artis BrnoDefans
Karel Pojezný
- Forma numarası
- 34
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
7Maç7 kez ilk 11
585Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M12.05.26 · 1. FC Slovacko 2 - 1 FC Baník Ostrava · Puan 6.57.1G16.05.26 · FC Baník Ostrava 2 - 0 FC Zlin · Puan 7.17.0G23.05.26 · FK Dukla Praha 0 - 3 FC Baník Ostrava · Puan 7.07.3G29.08.26 · FK Pardubice 1 - 2 SK Artis Brno · Puan 7.35.7M05.09.26 · SK Artis Brno 0 - 3 FC Viktoria Plzen · Puan 5.77.3B19.09.26 · SK Artis Brno 0 - 0 FC Slovan Liberec · Puan 7.36.0G10.10.26 · FC Hradec Králové 2 - 4 SK Artis Brno · Puan 6.07.7B24.10.26 · FK Teplice 0 - 0 SK Artis Brno · Puan 7.76.5B31.10.26 · SK Artis Brno 2 - 2 FC Zlin · Puan 6.56.9M04.11.26 · SK Artis Brno 1 - 2 Bohemians 1905 · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.089 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.10 |
| Kilit pas | 1.18 |
| Çalım | 1.18 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.94 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- 1. LigaSK Artis Brno1Bohemians 1905290' İlk 116.9
- 1. LigaSK Artis Brno2FC Zlin2Sarı kart 190' İlk 116.5
- 1. LigaFK Teplice0SK Artis Brno090' İlk 117.7
- 1. LigaFC Hradec Králové2SK Artis Brno490' İlk 116.0
- 1. LigaSK Artis Brno0FC Slovan Liberec090' İlk 117.3
- 1. LigaSK Artis Brno0FC Viktoria Plzen345' İlk 115.7
- 1. LigaFK Pardubice1SK Artis Brno290' İlk 117.3
- 1. LigaFK Dukla Praha0FC Baník Ostrava390' İlk 117.0
- 1. LigaFC Baník Ostrava2FC Zlin090' İlk 117.1
- 1. Liga1. FC Slovacko2FC Baník Ostrava190' İlk 116.5
- 1. LigaFK Teplice2FC Baník Ostrava190' İlk 115.9
- 1. LigaFC Baník Ostrava0FK Mlada Boleslav090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.089 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (2)90 dk’da 1.10
- Başarılı çalım12 / 15
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.18
- Pas isabeti79%994 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme42 · 27
- Kazanılan ikili mücadele102 / 187
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaSK Artis Brno | 7 | 0 | 0 | 585 | 1 | 0 |
| 2025 | 1. LigaFC Baník Ostrava | 29 | 0 | 0 | 2.359 | 8 | 1 |
| UEFA Konferans LigiFC Baník Ostrava | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | 1. LigaFC Baník Ostrava | 31 | 2 | 2 | 2.691 | 2 | 0 |
| Toplam | 69 | 2 | 2 | 5.815 | 11 | 1 | |
Kulüpler
- SK Artis BrnoŞu an#34
- FC Baník OstravaŞu an#7
- FK Austria WienŞu an#6
