ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kevin Mondovics

Forma numarası
42
Defans

Sezon 2025NB I

9Maç2 kez ilk 11
319Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.18
Gol + asist0
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G24.05.25 · Puskas Academy 4 - 3 Diósgyöri VTK5.8G31.01.26 · Újpest FC 0 - 1 Puskas Academy · Puan 5.86.3M08.02.26 · Puskas Academy 0 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 6.36.7B14.02.26 · MTK Budapest FC 2 - 2 Puskas Academy · Puan 6.7–M06.03.26 · Varda Se 1 - 0 Puskas Academy–B22.03.26 · Puskas Academy 1 - 1 Debreceni VSC5.9G05.04.26 · Diósgyöri VTK 1 - 2 Puskas Academy · Puan 5.96.0M10.04.26 · Puskas Academy 1 - 4 Gyor ETO FC · Puan 6.0–M14.04.26 · Ferencvárosi TC 2 - 1 Puskas Academy6.4M19.04.26 · Paksi SE 1 - 0 Puskas Academy · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: Újpest FC 5.7, Debreceni VSC 6.8, Újpest FC 5.8, Zalaegerszeg TE 6.3, MTK Budapest FC 6.7, Diósgyöri VTK 5.9, Gyor ETO FC 6.0, Paksi SE 6.4ort. 6.2008.03.24 · Puskas Academy 0 - 2 Újpest FC · 5.710.05.25 · Puskas Academy 4 - 2 Debreceni VSC · 6.831.01.26 · Újpest FC 0 - 1 Puskas Academy · 5.808.02.26 · Puskas Academy 0 - 1 Zalaegerszeg TE · 6.314.02.26 · MTK Budapest FC 2 - 2 Puskas Academy · 6.705.04.26 · Diósgyöri VTK 1 - 2 Puskas Academy · 5.910.04.26 · Puskas Academy 1 - 4 Gyor ETO FC · 6.019.04.26 · Paksi SE 1 - 0 Puskas Academy · 6.46.46.8

Son maçları

  • NB IPaksi SE1Puskas Academy045' Sonradan6.4
  • NB IFerencvárosi TC2Puskas Academy19' Sonradan
  • NB IPuskas Academy1Gyor ETO FC435' Sonradan6.0
  • NB IDiósgyöri VTK1Puskas Academy216' Sonradan5.9
  • NB IPuskas Academy1Debreceni VSC110' Sonradan
  • NB IVarda Se1Puskas Academy014' Sonradan
  • NB IMTK Budapest FC2Puskas Academy267' İlk 116.7
  • NB IPuskas Academy0Zalaegerszeg TE145' Sonradan6.3
  • NB IÚjpest FC0Puskas Academy178' İlk 115.8
  • NB IPuskas Academy4Diósgyöri VTK311' Sonradan
  • NB IPuskas Academy4Debreceni VSC2Gol 1Sarı kart 17' Sonradan6.8
  • NB IPuskas Academy2Zalaegerszeg TE11' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 2310.02.24 · Sonradan: 1'08.03.24 · Sonradan: 25'20.10.24 · Sonradan: 9'09.11.24 · Sonradan: 1'01.02.25 · Sonradan: 12'16.03.25 · Sonradan: 1'10.05.25 · Sonradan: 7'24.05.25 · Sonradan: 11'31.01.26 · İlk 11: 78'08.02.26 · Sonradan: 45'14.02.26 · İlk 11: 67'06.03.26 · Sonradan: 14'22.03.26 · Sonradan: 10'05.04.26 · Sonradan: 16'10.04.26 · Sonradan: 35'14.04.26 · Sonradan: 9'19.04.26 · Sonradan: 45'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 319 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti63%52 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme4 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele19 / 44
  • Aldırdığı faul3

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025NB IPuskas Academy90031900
2024NB IPuskas Academy6104110
2023NB IPuskas Academy2002600
Toplam171038610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım