Sint-TruidenForvet
Kaito Matsuzawa
- Forma numarası
- 38
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Konferans Ligi
10Maç6 kez ilk 11
431Dakika
1Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.62
Gol + asist2
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.46
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5G30.08.26 · Royal Antwerp 1 - 4 Sint-Truiden · Puan 7.56.3M02.09.26 · Sint-Truiden 0 - 3 Royale Union Saint-Gilloise · Puan 6.39.0G05.09.26 · Sint-Truiden 4 - 0 RAAL La Louviere · Puan 9.06.6M12.09.26 · SK Beveren 2 - 0 Sint-Truiden · Puan 6.66.1M20.09.26 · Sint-Truiden 0 - 2 KVC Westerlo · Puan 6.16.0M11.10.26 · Mechelen 4 - 3 Sint-Truiden · Puan 6.0–G15.10.26 · Sint-Truiden 2 - 0 FC Saburtalo Tiflis6.4G22.10.26 · FC Midtjylland 0 - 1 Sint-Truiden · Puan 6.46.0M25.10.26 · Club Brugge 3 - 2 Sint-Truiden · Puan 6.05.7M01.11.26 · Sint-Truiden 1 - 2 Oud-Heverlee Leuven · Puan 5.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil32 maç · 983 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.82 |
| Kilit pas | 2.80 |
| Çalım | 3.77 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.05 |
| Aldırdığı faul | 2.97 |
Son maçları
- Pro LigiSint-Truiden1Oud-Heverlee Leuven2Sarı kart 123' Sonradan5.7
- Pro LigiClub Brugge3Sint-Truiden221' Sonradan6.0
- UEFA Konferans LigiFC Midtjylland0Sint-Truiden118' Sonradan6.4
- UEFA Konferans LigiSint-Truiden2FC Saburtalo Tiflis010' Sonradan
- Pro LigiMechelen4Sint-Truiden3Sarı kart 145' İlk 116.0
- Pro LigiSint-Truiden0KVC Westerlo275' İlk 116.1
- Pro LigiSK Beveren2Sint-Truiden069' İlk 116.6
- Pro LigiSint-Truiden4RAAL La Louviere0AAsist 190' İlk 119.0
- Pro LigiSint-Truiden0Royale Union Saint-Gilloise325' Sonradan6.3
- Pro LigiRoyal Antwerp1Sint-Truiden4Gol 115' Sonradan7.5
- UEFA Avrupa LigiOmonia Nicosia4Sint-Truiden219' İlk 116.0
- UEFA Avrupa LigiSint-Truiden1Omonia Nicosia061' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler32 maç · 983 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (5)90 dk’da 1.82
- Başarılı çalım26 / 50
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 2.80
- Pas isabeti78%347 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 5
- Kazanılan ikili mücadele65 / 121
- Aldırdığı faul2190 dk’da 2.97
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiSint-Truiden | 7 | 1 | 1 | 341 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSint-Truiden | 2 | 0 | 0 | 80 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans LigiSint-Truiden | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | |
| 2025 | Pro LigiSint-Truiden | 32 | 2 | 2 | 705 | 1 | 0 |
| Toplam | 42 | 3 | 3 | 1.136 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Sint-TruidenŞu an#38
