FC Spartak TrnavaDefans
Kristián Koštrna
- Forma numarası
- 24
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Lig
3Maç3 kez ilk 11
254Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.01
Gol + asist1
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.6M07.12.25 · FK DAC Dunajska Streda 3 - 1 FC Spartak Trnava · Puan 5.67.7G13.12.25 · FC Spartak Trnava 2 - 0 MFK Skalica · Puan 7.77.1B15.02.26 · FC Spartak Trnava 0 - 0 Žilina · Puan 7.16.8M21.02.26 · FC Spartak Trnava 0 - 5 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.8–M28.02.26 · SK Slovan Bratislava 4 - 0 FC Spartak Trnava6.8G22.04.26 · FC Spartak Trnava 2 - 1 FK DAC Dunajska Streda · Puan 6.86.7M26.04.26 · FC Spartak Trnava 0 - 1 SK Slovan Bratislava · Puan 6.77.8G02.08.26 · KFC Komarno 1 - 2 FC Spartak Trnava · Puan 7.87.3G08.08.26 · FC Spartak Trnava 3 - 0 FK Dukla Banská Bystrica · Puan 7.37.3G11.10.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 3 FC Spartak Trnava · Puan 7.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil11 maç · 800 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 2.88 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.32 |
| Aldırdığı faul | 2.01 |
Son maçları
- 1. LigŽP Šport Podbrezová1FC Spartak Trnava3Sarı kart 174' İlk 117.3
- 1. LigFC Spartak Trnava3FK Dukla Banská Bystrica090' İlk 117.3
- 1. LigKFC Komarno1FC Spartak Trnava2AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.8
- 1. LigFC Spartak Trnava0SK Slovan Bratislava175' İlk 116.7
- 1. LigFC Spartak Trnava2FK DAC Dunajska Streda190' İlk 116.8
- 1. LigSK Slovan Bratislava4FC Spartak Trnava012' Sonradan
- 1. LigFC Spartak Trnava0ŽP Šport Podbrezová590' İlk 116.8
- 1. LigFC Spartak Trnava0Žilina071' Sonradan7.1
- 1. LigFC Spartak Trnava2MFK Skalica090' İlk 117.7
- 1. LigFK DAC Dunajska Streda3FC Spartak Trnava1Sarı kart 128' Sonradan5.6
- 1. LigFC Kosice1FC Spartak Trnava2Sarı kart 190' İlk 116.7
- UEFA Konferans LigiFC Spartak Trnava4Universitatea Craiova3114' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler11 maç · 800 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3
- Başarılı çalım3 / 5
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 2.88
- Pas isabeti85%512 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 14
- Kazanılan ikili mücadele36 / 65
- Aldırdığı faul1590 dk’da 2.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigFC Spartak Trnava | 3 | 0 | 1 | 254 | 2 | 0 |
| 2025 | 1. LigFC Spartak Trnava | 10 | 0 | 0 | 726 | 4 | 1 |
| UEFA Konferans LigiFC Spartak Trnava | 2 | 0 | 0 | 204 | 0 | 0 | |
| 2024 | 1. LigŽP Šport Podbrezová | 32 | 1 | 0 | 2.853 | 7 | 1 |
| Toplam | 47 | 1 | 1 | 4.037 | 13 | 2 | |
Kulüpler
- ŽP Šport PodbrezováŞu an#24
- FC Spartak TrnavaŞu an#24
- Universitatea CraiovaŞu an#24
