ValerengaOrta saha
Kolbeinn Finnsson
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eliteserien
20Maç20 kez ilk 11
1.765Dakika
0Gol
5Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.06
Gol + asist4
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.42
Sayılar arşivimizdeki 35 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
9.0G29.05.26 · Valerenga 3 - 1 Kristiansund BK · Puan 9.07.4M11.07.26 · Tromso IL 4 - 0 Valerenga · Puan 7.48.3G16.07.26 · Valerenga 6 - 1 Aalesunds FK · Puan 8.36.4G26.07.26 · SK Brann 2 - 3 Valerenga · Puan 6.45.6M08.08.26 · Valerenga 1 - 2 Bodo/Glimt · Puan 5.67.7B16.08.26 · Aalesunds FK 5 - 5 Valerenga · Puan 7.76.7M30.08.26 · Valerenga 3 - 4 Molde FK · Puan 6.76.8B06.09.26 · Sarpsborg 08 FF 2 - 2 Valerenga · Puan 6.86.3M12.09.26 · Lillestrom SK 2 - 0 Valerenga · Puan 6.36.4B20.09.26 · Valerenga 1 - 1 Fredrikstad FK · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.768 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 2.22 |
| Çalım | 1.17 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 4.60 |
| Aldırdığı faul | 1.33 |
Son maçları
- EliteserienValerenga1Fredrikstad FK155' İlk 116.4
- EliteserienLillestrom SK2Valerenga090' İlk 116.3
- EliteserienSarpsborg 08 FF2Valerenga290' İlk 116.8
- EliteserienValerenga3Molde FK4AAsist 190' İlk 116.7
- EliteserienAalesunds FK5Valerenga5AAsist 190' İlk 117.7
- EliteserienValerenga1Bodo/Glimt2Sarı kart 190' İlk 115.6
- EliteserienSK Brann2Valerenga3Sarı kart 190' İlk 116.4
- EliteserienValerenga6Aalesunds FK1AAsist 190' İlk 118.3
- EliteserienTromso IL4Valerenga090' İlk 117.4
- EliteserienValerenga3Kristiansund BK1AAsist 190' İlk 119.0
- EliteserienIK Start2Valerenga090' İlk 116.5
- EliteserienValerenga3Sarpsborg 08 FF290' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.768 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (4)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım7 / 18
Pas
- Kilit pas4090 dk’da 2.22
- Pas isabeti82%923 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 19
- Kazanılan ikili mücadele90 / 161
- Aldırdığı faul490 dk’da 1.33
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EliteserienValerenga | 20 | 0 | 5 | 1.765 | 5 | 0 |
| 2025 | KNVB BekerUtrecht | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 2024 | EredivisieUtrecht | 5 | 0 | 0 | 151 | 0 | 0 |
| KNVB BekerUtrecht | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| SuperligaLyngby BK | 5 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiIceland | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 | |
| Toplam | 35 | 0 | 5 | 2.639 | 5 | 0 | |
