Red Bull SalzburgDefans
Kévin Boma
- Forma numarası
- 44
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga · UEFA Avrupa Ligi
9Maç9 kez ilk 11
800Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.14
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.7G02.09.26 · Red Bull Salzburg 5 - 1 Rapid Wien · Puan 7.78.2B11.09.26 · SV Ried 1 - 1 Red Bull Salzburg · Puan 8.27.9G17.09.26 · PFK Levski Sofia 0 - 1 Red Bull Salzburg · Puan 7.98.6G20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 8.67.0B10.10.26 · Grazer AK 0 - 0 Red Bull Salzburg · Puan 7.06.3M15.10.26 · Red Bull Salzburg 0 - 4 AC Milan · Puan 6.3–G18.10.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 Rheindorf Altach6.3B22.10.26 · NK Celje 2 - 2 Red Bull Salzburg · Puan 6.36.2G25.10.26 · LASK Linz 1 - 3 Red Bull Salzburg · Puan 6.26.1G01.11.26 · Red Bull Salzburg 5 - 1 SC Austria Lustenau · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.712 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 0.73 |
| Çalım | 0.76 |
| Pas isabeti | 91% |
| Kazanılan ikili | 68% |
| Top kazanma | 4.75 |
| Aldırdığı faul | 1.59 |
Son maçları
- BundesligaRed Bull Salzburg5SC Austria Lustenau145' İlk 116.1
- BundesligaLASK Linz1Red Bull Salzburg3Sarı kart 190' İlk 116.2
- UEFA Avrupa LigiNK Celje2Red Bull Salzburg290' İlk 116.3
- BundesligaRed Bull Salzburg3Rheindorf Altach090' İlk 11
- UEFA Avrupa LigiRed Bull Salzburg0AC Milan490' İlk 116.3
- BundesligaGrazer AK0Red Bull Salzburg090' İlk 117.0
- BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz0Gol 190' İlk 118.6
- UEFA Avrupa LigiPFK Levski Sofia0Red Bull Salzburg190' İlk 117.9
- BundesligaSV Ried1Red Bull Salzburg190' İlk 118.2
- BundesligaRed Bull Salzburg5Rapid Wien190' İlk 117.7
- BundesligaRed Bull Salzburg4FK Austria Wien180' İlk 117.8
- BundesligaWolfsberger AC1Red Bull Salzburg1AAsist 190' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.712 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım6 / 9
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.73
- Pas isabeti91%1.169 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 42
- Kazanılan ikili mücadele108 / 160
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.59
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaRed Bull Salzburg | 7 | 1 | 1 | 620 | 0 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiRed Bull Salzburg | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2025 | Liga PortugalEstoril Praia | 21 | 1 | 1 | 1.722 | 5 | 0 |
| 2024 | Liga PortugalEstoril Praia | 29 | 1 | 0 | 2.471 | 7 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceRodez | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 60 | 3 | 2 | 5.083 | 12 | 0 | |
Kulüpler
- Red Bull SalzburgŞu an#44
- RodezŞu an#13
- Estoril PraiaŞu an#44
