FC Ingolstadt 04Orta saha
Keanan Bennetts
- Forma numarası
- 18
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga
6Maç6 kez ilk 11
347Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.75
Gol + asist2
Maç başına dakika52
90 dakikada gol + asist0.35
Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M11.04.26 · Cambridge United 4 - 0 Notts County · Puan 6.26.5M18.04.26 · Notts County 1 - 2 Barnet FC · Puan 6.5–G25.04.26 · Colchester United 0 - 1 Notts County–G25.05.26 · Notts County 3 - 0 Salford City8.6B08.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers · Puan 8.67.2M16.09.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 TSG 1899 Hoffenheim II · Puan 7.26.2M11.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 4 Wehen Wiesbaden · Puan 6.27.4G14.10.26 · SV Waldhof Mannheim 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Puan 7.45.9G17.10.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 0 Rot Weiss Essen · Puan 5.96.0B31.10.26 · TSV Havelse 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil31 maç · 1.677 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.88 |
| Kilit pas | 3.33 |
| Çalım | 2.18 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 3.00 |
| Aldırdığı faul | 1.98 |
Son maçları
- 3. LigaTSV Havelse1FC Ingolstadt 04126' İlk 116.0
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Rot Weiss Essen033' İlk 115.9
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim0FC Ingolstadt 043AAsist 164' İlk 117.4
- 3. LigaFC Ingolstadt 042Wehen Wiesbaden4Sarı kart 181' İlk 116.2
- 3. LigaFC Ingolstadt 041TSG 1899 Hoffenheim II2AAsist 153' İlk 117.2
- 3. LigaFC Ingolstadt 042FC Wurzburger Kickers290' İlk 118.6
- League TwoNotts County3Salford City012' Sonradan
- League TwoColchester United0Notts County18' Sonradan
- League TwoNotts County1Barnet FC260' İlk 116.5
- League TwoCambridge United4Notts County090' İlk 116.2
- League TwoNotts County3Newport County1AAsist 190' İlk 117.8
- League TwoSalford City2Notts County190' İlk 115.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler31 maç · 1.677 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (4)90 dk’da 1.88
- Başarılı çalım30 / 52
Pas
- Kilit pas3590 dk’da 3.33
- Pas isabeti82%551 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme28 · 14
- Kazanılan ikili mücadele115 / 216
- Aldırdığı faul2590 dk’da 1.98
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 6 | 0 | 2 | 347 | 1 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyNotts County | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| FA CupNotts County | 1 | 0 | 0 | 52 | 0 | 0 | |
| Lig 2Notts County | 33 | 1 | 2 | 1.565 | 2 | 0 | |
| 2024 | BundesligaSK Austria Klagenfurt | 11 | 0 | 0 | 454 | 2 | 0 |
| Toplam | 54 | 1 | 4 | 2.688 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- FC Ingolstadt 04Şu an#18
- SK Austria KlagenfurtŞu an#11
- Notts CountyŞu an#47
