NY Red BullsDefans
J. Bazán
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026MLS · Primera A
25Maç23 kez ilk 11
2.052Dakika
0Gol
0Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.83
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3B06.09.26 · Seattle Sounders 0 - 0 NY Red Bulls · Puan 7.36.8M10.09.26 · Los Angeles FC 2 - 0 NY Red Bulls · Puan 6.87.4G13.09.26 · Columbus Crew 0 - 1 NY Red Bulls · Puan 7.47.9G19.09.26 · New York City FC 0 - 1 NY Red Bulls · Puan 7.96.8M01.10.26 · NY Red Bulls 0 - 3 St Louis City SC · Puan 6.85.7G11.10.26 · NY Red Bulls 4 - 1 San Diego FC · Puan 5.76.9M15.10.26 · DC United 2 - 1 NY Red Bulls · Puan 6.97.7M18.10.26 · NY Red Bulls 0 - 2 Toronto FC · Puan 7.76.8G25.10.26 · NY Red Bulls 2 - 0 Inter Miami CF · Puan 6.85.0M02.11.26 · Nashville SC 3 - 2 NY Red Bulls · Puan 5.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.052 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.20 |
| Kilit pas | 1.00 |
| Çalım | 1.30 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 59% |
| Top kazanma | 4.44 |
| Aldırdığı faul | 1.22 |
Son maçları
- MLSNashville SC3NY Red Bulls290' İlk 115.0
- MLSNY Red Bulls2Inter Miami CF0Sarı kart 190' İlk 116.8
- MLSNY Red Bulls0Toronto FC290' İlk 117.7
- MLSDC United2NY Red Bulls190' İlk 116.9
- MLSNY Red Bulls4San Diego FC1Sarı kart 190' İlk 115.7
- MLSNY Red Bulls0St Louis City SC390' İlk 116.8
- MLSNew York City FC0NY Red Bulls146' İlk 117.9
- MLSColumbus Crew0NY Red Bulls190' İlk 117.4
- MLSLos Angeles FC2NY Red Bulls0Sarı kart 190' İlk 116.8
- MLSSeattle Sounders0NY Red Bulls0Sarı kart 190' İlk 117.3
- MLSNY Red Bulls1Philadelphia Union390' İlk 116.9
- MLSNY Red Bulls1Chicago Fire190' İlk 117.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.052 dk
Hücum
- Şut (isabetli)11 (3)90 dk’da 1.20
- Başarılı çalım13 / 19
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.00
- Pas isabeti89%1.311 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme45 · 34
- Kazanılan ikili mücadele124 / 209
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.22
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLSNY Red Bulls | 18 | 0 | 0 | 1.422 | 5 | 0 |
| Primera ADeportivo Pereira | 7 | 0 | 0 | 630 | 1 | 0 | |
| 2025 | Primera ADeportivo Pereira | 8 | 0 | 0 | 452 | 2 | 1 |
| 2024 | Primera ADeportivo Pereira | 6 | 0 | 0 | 334 | 2 | 0 |
| Toplam | 39 | 0 | 0 | 2.838 | 10 | 1 | |
Kulüpler
- NY Red BullsŞu an#14
- Deportivo PereiraŞu an#34
