Deportivo AlavesDefans
Jonny
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026La Liga
14Maç14 kez ilk 11
1.172Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.76
Gol + asist0
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.3G28.08.26 · Deportivo Alaves 1 - 0 Villarreal · Puan 7.36.5G06.09.26 · Deportivo Alaves 5 - 2 Osasuna · Puan 6.56.5G06.09.26 · Deportivo Alaves 5 - 2 Osasuna · Puan 6.57.4M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 7.47.4M12.09.26 · Racing Santander 2 - 1 Deportivo Alaves · Puan 7.46.6B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.66.6B19.09.26 · Athletic Bilbao 0 - 0 Deportivo Alaves · Puan 6.66.2M10.10.26 · Deportivo Alaves 1 - 2 Atletico Madrid · Puan 6.2–M18.10.26 · Celta de Vigo 2 - 1 Deportivo Alaves6.3M31.10.26 · Barcelona 6 - 1 Deportivo Alaves · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 3.241 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.90 |
| Kilit pas | 1.05 |
| Çalım | 1.35 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.54 |
| Aldırdığı faul | 1.67 |
Son maçları
- La LigaBarcelona6Deportivo Alaves190' İlk 116.3
- La LigaCelta de Vigo2Deportivo Alaves162' İlk 11
- La LigaDeportivo Alaves1Atletico Madrid290' İlk 116.2
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves090' İlk 116.6
- La LigaAthletic Bilbao0Deportivo Alaves090' İlk 116.6
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves190' İlk 117.4
- La LigaRacing Santander2Deportivo Alaves190' İlk 117.4
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna280' İlk 116.5
- La LigaDeportivo Alaves5Osasuna280' İlk 116.5
- La LigaDeportivo Alaves1Villarreal090' İlk 117.3
- La LigaDeportivo Alaves1Villarreal090' İlk 117.3
- La LigaRayo Vallecano1Deportivo Alaves170' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 3.241 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 0.90
- Başarılı çalım27 / 43
Pas
- Kilit pas1390 dk’da 1.05
- Pas isabeti86%1.681 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme75 · 34
- Kazanılan ikili mücadele158 / 290
- Aldırdığı faul3390 dk’da 1.67
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaDeportivo Alaves | 14 | 0 | 0 | 1.172 | 0 | 0 |
| 2025 | Copa del ReyDeportivo Alaves | 3 | 0 | 0 | 114 | 0 | 0 |
| La LigaDeportivo Alaves | 34 | 0 | 0 | 2.998 | 7 | 0 | |
| 2024 | Süper Lig 1PAOK FC | 22 | 0 | 2 | 1.699 | 4 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiPAOK FC | 9 | 0 | 1 | 787 | 2 | 0 | |
| Toplam | 82 | 0 | 3 | 6.770 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- Deportivo AlavesŞu an#17
- PAOK FCŞu an#19
