ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Stiven Barreiro

Forma numarası
4
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera A

14Maç13 kez ilk 11
1.156Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist0
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 82 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M03.09.26 · Santa Fe 3 - 2 Millonarios · Puan 5.86.6B07.09.26 · Deportivo Pereira 1 - 1 Millonarios · Puan 6.66.3B11.09.26 · Millonarios 1 - 1 Deportivo Cali · Puan 6.37.1G14.09.26 · Cúcuta Deportivo 1 - 2 Millonarios · Puan 7.17.1G19.09.26 · Millonarios 3 - 0 Boyaca Chico · Puan 7.16.8B25.09.26 · Atletico Nacional 1 - 1 Millonarios · Puan 6.86.4B30.09.26 · Medellín 2 - 2 Millonarios · Puan 6.46.9B09.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios · Puan 6.96.1G18.10.26 · Millonarios 4 - 1 Jaguares de Cordoba · Puan 6.16.9B05.11.26 · Millonarios 0 - 0 America de Cali · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Llaneros FC Villavicencio 7.1, Internacional de Bogota 7.7, Santa Fe 5.8, Deportivo Pereira 6.6, Deportivo Cali 6.3, Cúcuta Deportivo 7.1, Boyaca Chico 7.1, Atletico Nacional 6.8, Medellín 6.4, Fortaleza CEIF 6.9, Jaguares de Cordoba 6.1, America de Cali 6.9ort. 6.7328.08.26 · Llaneros FC Villavicencio 0 - 2 Millonarios · 7.131.08.26 · Millonarios 0 - 0 Internacional de Bogota · 7.703.09.26 · Santa Fe 3 - 2 Millonarios · 5.807.09.26 · Deportivo Pereira 1 - 1 Millonarios · 6.611.09.26 · Millonarios 1 - 1 Deportivo Cali · 6.314.09.26 · Cúcuta Deportivo 1 - 2 Millonarios · 7.119.09.26 · Millonarios 3 - 0 Boyaca Chico · 7.125.09.26 · Atletico Nacional 1 - 1 Millonarios · 6.830.09.26 · Medellín 2 - 2 Millonarios · 6.409.10.26 · Fortaleza CEIF 1 - 1 Millonarios · 6.918.10.26 · Millonarios 4 - 1 Jaguares de Cordoba · 6.105.11.26 · Millonarios 0 - 0 America de Cali · 6.96.97.7

90 dakika başına profil31 maç · 2.596 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.08, Kilit pas 0.56, Çalım 0.17, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 3.43, Aldırdığı faul 1.44Şut: 1.08Kilit pas: 0.56Çalım: 0.17Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 3.43Aldırdığı faul: 1.44Şut1.08Kilit pas0.56Çalım0.17Pas isabeti81%Kazanılan ikili65%Top kazanma3.43Aldırdığı faul1.44
90 dakika başına profil
Şut1.08
Kilit pas0.56
Çalım0.17
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma3.43
Aldırdığı faul1.44
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8022.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 45'19.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 45'02.08.26 · Sonradan: 10'22.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'31.08.26 · İlk 11: 90'03.09.26 · İlk 11: 90'07.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · İlk 11: 78'19.09.26 · İlk 11: 90'25.09.26 · İlk 11: 90'30.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 78'05.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.596 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)17 (6)90 dk’da 1.08
  • Başarılı çalım1 / 4

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.56
  • Pas isabeti81%1.334 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme33 · 42
  • Kazanılan ikili mücadele117 / 180
  • Aldırdığı faul3090 dk’da 1.44

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera AMillonarios14001.15620
2025Liga MXClub León31002.693121
2024Liga MXClub León36103.21980
2023FIFA Club World CupClub León1009000
Toplam82107.158221

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım