Juan Pablo IIForvet
J. Durán
- Forma numarası
- 28
- Tam adı
- Jack Durán
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga 1
29Maç24 kez ilk 11
1.969Dakika
2Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist1
Maç başına dakika32
90 dakikada gol + asist0.28
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2G22.08.26 · Juan Pablo II 5 - 1 ADT Tarma · Puan 6.26.7G29.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · Puan 6.76.5B06.09.26 · Juan Pablo II 1 - 1 Alianza Lima · Puan 6.57.5G11.09.26 · UTC Cajamarca 1 - 2 Juan Pablo II · Puan 7.56.6G20.09.26 · Juan Pablo II 4 - 0 CD Moquegua · Puan 6.66.0B10.10.26 · CD Comerciantes Unidos 1 - 1 Juan Pablo II · Puan 6.06.5G17.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 Sport Boys Association · Puan 6.56.3M25.10.26 · Universitario De Deportes 3 - 0 Juan Pablo II · Puan 6.37.5G27.10.26 · Juan Pablo II 2 - 0 CD Sport Huancayo · Puan 7.55.9M31.10.26 · Alianza Atletico Sullana 1 - 0 Juan Pablo II · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 1.940 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.40 |
| Kilit pas | 1.58 |
| Çalım | 1.47 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 2.58 |
| Aldırdığı faul | 3.21 |
Son maçları
- Liga 1Alianza Atletico Sullana1Juan Pablo II029' Sonradan5.9
- Liga 1Juan Pablo II2CD Sport Huancayo0Gol 131' İlk 117.5
- Liga 1Universitario De Deportes3Juan Pablo II038' İlk 116.3
- Liga 1Juan Pablo II2Sport Boys Association029' İlk 116.5
- Liga 1CD Comerciantes Unidos1Juan Pablo II115' İlk 116.0
- Liga 1Juan Pablo II4CD Moquegua045' Sonradan6.6
- Liga 1UTC Cajamarca1Juan Pablo II237' İlk 117.5
- Liga 1Juan Pablo II1Alianza Lima136' Sonradan6.5
- Liga 1CD Los Chankas3Juan Pablo II431' Sonradan6.7
- Liga 1Juan Pablo II5ADT Tarma133' Sonradan6.2
- Liga 1Sporting Cristal2Juan Pablo II090' İlk 116.2
- Liga 1Juan Pablo II2Cienciano del Cusco090' İlk 118.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.940 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (8)90 dk’da 1.40
- Başarılı çalım24 / 33
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.58
- Pas isabeti86%1.041 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme35 · 10
- Kazanılan ikili mücadele126 / 211
- Aldırdığı faul6290 dk’da 3.21
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga 1Juan Pablo II | 29 | 2 | 0 | 1.969 | 3 | 0 |
| 2025 | Liga 1Juan Pablo II | 11 | 0 | 1 | 905 | 4 | 0 |
| Liga 1Alianza Universidad | 5 | 0 | 1 | 311 | 1 | 0 | |
| Toplam | 45 | 2 | 2 | 3.185 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Juan Pablo IIŞu an#28
- Alianza UniversidadŞu an#10
