ADO Den HaagOrta saha
Jan Zamburek
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
6Maç4 kez ilk 11
279Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist1
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.15
Sayılar arşivimizdeki 59 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.2M03.05.26 · PEC Zwolle 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.26.2M10.05.26 · SC Telstar 3 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.25.6M17.05.26 · Heracles Almelo 1 - 2 Groningen · Puan 5.66.5M16.08.26 · ADO Den Haag 1 - 4 Groningen · Puan 6.56.7M23.08.26 · Go Ahead Eagles 3 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.76.7M23.08.26 · Go Ahead Eagles 3 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.76.4B30.08.26 · Feyenoord Rotterdam 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.45.8B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 5.87.5G17.10.26 · ADO Den Haag 2 - 1 PSV Eindhoven · Puan 7.56.0B27.10.26 · Excelsior '31 1 - 1 ADO Den Haag · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.455 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.58 |
| Kilit pas | 1.57 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 4.93 |
| Aldırdığı faul | 2.15 |
Son maçları
- KNVB KupasıExcelsior '311ADO Den Haag1AAsist 165' İlk 116.0
- EredivisieADO Den Haag2PSV Eindhoven145' İlk 117.5
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag245' Sonradan5.8
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag222' Sonradan6.4
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag161' İlk 116.7
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag161' İlk 116.7
- EredivisieADO Den Haag1Groningen445' İlk 116.5
- EredivisieHeracles Almelo1Groningen2Sarı kart 188' İlk 115.6
- EredivisieSC Telstar3Heracles Almelo090' İlk 116.2
- EredivisiePEC Zwolle1Heracles Almelo071' İlk 116.2
- EredivisieHeracles Almelo1Excelsior129' Sonradan6.2
- EredivisieAZ Alkmaar4Heracles Almelo071' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.455 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (2)90 dk’da 1.58
- Başarılı çalım3 / 10
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.57
- Pas isabeti83%534 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme39 · 23
- Kazanılan ikili mücadele87 / 169
- Aldırdığı faul2290 dk’da 2.15
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 6 | 0 | 0 | 279 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieHeracles Almelo | 26 | 0 | 1 | 1.740 | 6 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 3 | 0 | 0 | 267 | 1 | 0 | |
| 2024 | EredivisieHeracles Almelo | 20 | 0 | 1 | 934 | 3 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 3 | 0 | 1 | 225 | 0 | 0 | |
| Toplam | 58 | 0 | 3 | 3.445 | 10 | 0 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#8
- Heracles AlmeloŞu an#13
