Portland TimbersDefans
Joel Waterman
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026MLS · MLS
23Maç18 kez ilk 11
1.732Dakika
1Gol
0Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 77 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–G06.09.26 · Portland Timbers 5 - 4 Minnesota United7.2M13.09.26 · FC Dallas 2 - 1 Portland Timbers · Puan 7.27.0M20.09.26 · Portland Timbers 0 - 1 Atlanta United · Puan 7.06.8B11.10.26 · Sporting Kansas City 3 - 3 Portland Timbers · Puan 6.86.3M15.10.26 · Los Angeles Galaxy 2 - 0 Portland Timbers · Puan 6.37.6B18.10.26 · Portland Timbers 0 - 0 Colorado Rapids · Puan 7.67.0G25.10.26 · Portland Timbers 3 - 2 Charlotte FC · Puan 7.06.4G29.10.26 · St Louis City SC 2 - 3 Portland Timbers · Puan 6.46.5G02.11.26 · Portland Timbers 3 - 1 Houston Dynamo · Puan 6.56.5G08.11.26 · Austin FC 0 - 2 Portland Timbers · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.732 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.92 |
| Kilit pas | 1.14 |
| Çalım | 0.27 |
| Pas isabeti | 90% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.40 |
| Aldırdığı faul | 1.51 |
Son maçları
- MLSAustin FC0Portland Timbers290' İlk 116.5
- MLSPortland Timbers3Houston Dynamo190' İlk 116.5
- MLSSt Louis City SC2Portland Timbers390' İlk 116.4
- MLSPortland Timbers3Charlotte FC290' İlk 117.0
- MLSPortland Timbers0Colorado Rapids090' İlk 117.6
- MLSLos Angeles Galaxy2Portland Timbers090' İlk 116.3
- MLSSporting Kansas City3Portland Timbers390' İlk 116.8
- MLSPortland Timbers0Atlanta United1Sarı kart 190' İlk 117.0
- MLSFC Dallas2Portland Timbers190' İlk 117.2
- MLSPortland Timbers5Minnesota United49' Sonradan
- MLSNY Red Bulls1Chicago Fire1Sarı kart 190' İlk 116.4
- MLSOrlando City1Chicago Fire290' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.732 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.92
- Başarılı çalım2 / 4
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.14
- Pas isabeti90%1.409 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 23
- Kazanılan ikili mücadele57 / 102
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.51
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLSChicago Fire | 15 | 1 | 0 | 1.093 | 5 | 0 |
| MLSPortland Timbers | 8 | 0 | 0 | 639 | 1 | 0 | |
| 2025 | MLSCF Montreal | 18 | 0 | 1 | 1.438 | 8 | 1 |
| MLSChicago Fire | 9 | 1 | 0 | 810 | 2 | 0 | |
| 2024 | MLSCF Montreal | 25 | 0 | 0 | 2.131 | 6 | 0 |
| Toplam | 75 | 2 | 1 | 6.111 | 22 | 1 | |
Kulüpler
- Portland TimbersŞu an#2
- CanadaŞu an#26
- CF MontrealŞu an#16
- Chicago FireŞu an#16
- Philadelphia UnionŞu an#16
