Malmö FFDefans
Jens Stryger Larsen
- Forma numarası
- 17
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Allsvenskan
22Maç20 kez ilk 11
1.716Dakika
1Gol
3Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 94 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G16.08.26 · GAIS 0 - 1 Malmö FF · Puan 6.97.9G31.08.26 · IK Sirius FK 0 - 1 Malmö FF · Puan 7.96.9B07.09.26 · Malmö FF 0 - 0 AIK · Puan 6.97.2G13.09.26 · Malmö FF 4 - 1 Örgryte IS · Puan 7.26.6M19.09.26 · Västerås SK 2 - 0 Malmö FF · Puan 6.68.3G12.10.26 · Malmö FF 1 - 0 Kalmar FF · Puan 8.3–M18.10.26 · Malmö FF 0 - 1 BK Häcken6.3B23.10.26 · IF Elfsborg 0 - 0 Malmö FF · Puan 6.36.4G28.10.26 · Halmstads BK 0 - 3 Malmö FF · Puan 6.46.1M01.11.26 · Malmö FF 1 - 2 Hammarby IF · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.076 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.49 |
| Kilit pas | 1.36 |
| Çalım | 0.94 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 2.76 |
| Aldırdığı faul | 1.03 |
Son maçları
- AllsvenskanMalmö FF1Hammarby IF290' İlk 116.1
- AllsvenskanHalmstads BK0Malmö FF360' İlk 116.4
- AllsvenskanIF Elfsborg0Malmö FF090' İlk 116.3
- AllsvenskanMalmö FF0BK Häcken1Sarı kart 184' İlk 11
- AllsvenskanMalmö FF1Kalmar FF0AAsist 190' İlk 118.3
- AllsvenskanVästerås SK2Malmö FF090' İlk 116.6
- AllsvenskanMalmö FF4Örgryte IS190' İlk 117.2
- AllsvenskanMalmö FF0AIK090' İlk 116.9
- AllsvenskanIK Sirius FK0Malmö FF190' İlk 117.9
- AllsvenskanGAIS0Malmö FF1Sarı kart 190' İlk 116.9
- AllsvenskanMalmö FF1Degerfors IF290' İlk 116.3
- AllsvenskanIF Brommapojkarna1Malmö FF2Sarı kart 173' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.076 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 1.49
- Başarılı çalım3 / 9
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.36
- Pas isabeti83%1.172 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 18
- Kazanılan ikili mücadele49 / 89
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.03
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | AllsvenskanMalmö FF | 22 | 1 | 3 | 1.716 | 3 | 0 |
| 2025 | AllsvenskanMalmö FF | 28 | 2 | 1 | 2.428 | 4 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiMalmö FF | 6 | 0 | 0 | 532 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiMalmö FF | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2024 | AllsvenskanMalmö FF | 24 | 0 | 1 | 2.000 | 4 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiMalmö FF | 6 | 0 | 1 | 532 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiMalmö FF | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiDenmark | 2 | 1 | 0 | 65 | 0 | 0 |
| 2020 | Euro ChampionshipDenmark | 14 | 0 | 2 | 996 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeDenmark | 8 | 1 | 1 | 314 | 0 | 0 | |
| 2018 | World CupDenmark | 3 | 0 | 0 | 270 | 0 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropeDenmark | 6 | 0 | 1 | 449 | 0 | 0 | |
| Toplam | 123 | 5 | 10 | 9.662 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- Malmö FFŞu an#17
- DenmarkŞu an#17
