Rot Weiss EssenOrta saha
Janne Sietan
- Forma numarası
- 22
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga · DFB Pokal
7Maç7 kez ilk 11
630Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 42 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.7B07.04.26 · SV Waldhof Mannheim 1 - 1 TSG 1899 Hoffenheim II · Puan 7.75.8B25.04.26 · SV Waldhof Mannheim 2 - 2 FC Schweinfurt 05 · Puan 5.87.3G23.08.26 · Rot Weiss Essen 2 - 0 St. Pauli · Puan 7.37.1G05.09.26 · Rot Weiss Essen 1 - 0 Viktoria Koln · Puan 7.17.8B09.10.26 · SC Preussen Munster 3 - 3 Rot Weiss Essen · Puan 7.87.2G13.10.26 · Rot Weiss Essen 2 - 0 Fort. Köln · Puan 7.26.3M17.10.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 0 Rot Weiss Essen · Puan 6.37.3G23.10.26 · Rot Weiss Essen 1 - 0 John Regensburg · Puan 7.35.8M27.10.26 · Rot Weiss Essen 1 - 2 RB Leipzig · Puan 5.87.1G01.11.26 · SG Sonnenhof Grossaspach 0 - 1 Rot Weiss Essen · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 2.034 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.80 |
| Kilit pas | 1.34 |
| Çalım | 0.19 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 2.83 |
| Aldırdığı faul | 1.11 |
Son maçları
- 3. LigaSG Sonnenhof Grossaspach0Rot Weiss Essen190' İlk 117.1
- DFB PokalRot Weiss Essen1RB Leipzig290' İlk 115.8
- 3. LigaRot Weiss Essen1John Regensburg090' İlk 117.3
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Rot Weiss Essen090' İlk 116.3
- 3. LigaRot Weiss Essen2Fort. Köln0Sarı kart 190' İlk 117.2
- 3. LigaSC Preussen Munster3Rot Weiss Essen3AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.8
- 3. LigaRot Weiss Essen1Viktoria Koln090' İlk 117.1
- DFB PokalRot Weiss Essen2St. Pauli090' İlk 117.3
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim2FC Schweinfurt 05290' İlk 115.8
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim1TSG 1899 Hoffenheim II190' İlk 117.7
- 3. LigaTSV 1860 München1SV Waldhof Mannheim190' İlk 116.8
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim2Erzgebirge Aue190' İlk 116.8
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.034 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (1)90 dk’da 0.80
- Başarılı çalım4 / 8
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 1.34
- Pas isabeti80%1.004 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme24 · 40
- Kazanılan ikili mücadele104 / 250
- Aldırdığı faul2590 dk’da 1.11
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaRot Weiss Essen | 6 | 0 | 1 | 540 | 2 | 0 |
| DFB PokalRot Weiss Essen | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | 3. LigaSV Waldhof Mannheim | 20 | 0 | 0 | 1.639 | 3 | 1 |
| 2024 | 3. LigaSV Waldhof Mannheim | 14 | 0 | 0 | 618 | 4 | 0 |
| Toplam | 41 | 0 | 1 | 2.887 | 9 | 1 | |
Kulüpler
- Rot Weiss EssenŞu an#22
- SV Waldhof MannheimŞu an#22
