ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pau FCForvet

Jeremy Sebas

Forma numarası
18
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

7Maç2 kez ilk 11
288Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist2
Maç başına dakika41
90 dakikada gol + asist0.44

Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0B24.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · Puan 6.06.2G02.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · Puan 6.26.0M09.05.26 · SPC Bastia 0 - 2 Le Mans · Puan 6.05.9M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 5.95.9M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 5.96.3G18.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · Puan 6.37.2G09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.26.0G16.10.26 · En Avant Guingamp 1 - 2 Pau FC · Puan 6.06.1G23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.16.1G30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Red Star FC 6.3, AS Saint-Étienne 6.4, Clermont Foot 6.0, En Avant Guingamp 6.2, Le Mans 6.0, Montpellier 5.9, Montpellier 5.9, USL Dunkerque 6.3, Stade Lavallois Mayenne FC 7.2, En Avant Guingamp 6.0, Grenoble Foot 38 6.1, Metz 6.1ort. 6.2011.04.26 · Red Star FC 4 - 3 SPC Bastia · 6.318.04.26 · SPC Bastia 2 - 0 AS Saint-Étienne · 6.424.04.26 · Clermont Foot 1 - 1 SPC Bastia · 6.002.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · 6.209.05.26 · SPC Bastia 0 - 2 Le Mans · 6.011.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · 5.911.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · 5.918.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · 6.309.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.216.10.26 · En Avant Guingamp 1 - 2 Pau FC · 6.023.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · 6.130.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 6.16.17.2

90 dakika başına profil26 maç · 1.335 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.64, Kilit pas 1.41, Çalım 2.05, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 36%, Top kazanma 3.82, Aldırdığı faul 2.52Şut: 2.64Kilit pas: 1.41Çalım: 2.05Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 36%Top kazanma: 3.82Aldırdığı faul: 2.52Şut2.64Kilit pas1.41Çalım2.05Pas isabeti70%Kazanılan ikili36%Top kazanma3.82Aldırdığı faul2.52
90 dakika başına profil
Şut2.64
Kilit pas1.41
Çalım2.05
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili36%
Top kazanma3.82
Aldırdığı faul2.52
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 4, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 42026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4223.01.26 · İlk 11: 73'30.01.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · Sonradan: 23'16.02.26 · Sonradan: 26'20.02.26 · Sonradan: 12'27.02.26 · Sonradan: 33'13.03.26 · İlk 11: 60'20.03.26 · İlk 11: 59'11.04.26 · Sonradan: 25'18.04.26 · Sonradan: 30'24.04.26 · Sonradan: 32'02.05.26 · Sonradan: 18'09.05.26 · Sonradan: 72'11.09.26 · Sonradan: 27'11.09.26 · Sonradan: 27'18.09.26 · İlk 11: 66'09.10.26 · Sonradan: 45'16.10.26 · Sonradan: 28'23.10.26 · Sonradan: 34'30.10.26 · İlk 11: 61'

Ayrıntılı istatistikler26 maç · 1.335 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)28 (15)90 dk’da 2.64
  • Başarılı çalım15 / 36

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.41
  • Pas isabeti70%153 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele61 / 171
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.52

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Pau FC70228810
2025Coupe de FranceSPC Bastia20011700
Lig 2SPC Bastia28401.61352
2024Coupe de FranceStrasbourg1007300
Lig 1Strasbourg130019900
Lig 2SPC Bastia131095820
2023Coupe de FranceStrasbourg1002700
Toplam65523.27582

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım