Zbrojovka BrnoDefans
Jakub Pokorný
- Forma numarası
- 38
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
4Maç4 kez ilk 11
360Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist0
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 60 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.2B18.04.26 · AE Kifisia FC 0 - 0 Asteras Tripolis · Puan 7.26.8B22.04.26 · AEL Larissa 1964 1 - 1 AE Kifisia FC · Puan 6.86.6B26.04.26 · AE Kifisia FC 0 - 0 Panetolikos FC · Puan 6.67.0G02.05.26 · Panetolikos FC 0 - 1 AE Kifisia FC · Puan 7.06.1M12.05.26 · AE Kifisia FC 0 - 3 Atromitos Athens FC · Puan 6.16.3B16.05.26 · Asteras Tripolis 0 - 0 AE Kifisia FC · Puan 6.36.9M10.10.26 · Zbrojovka Brno 0 - 1 FK Jablonec · Puan 6.96.9G18.10.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 Zbrojovka Brno · Puan 6.96.8B24.10.26 · Zbrojovka Brno 2 - 2 Bohemians 1905 · Puan 6.86.2M31.10.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 0 Zbrojovka Brno · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.909 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.44 |
| Kilit pas | 0.60 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.60 |
| Aldırdığı faul | 1.18 |
Son maçları
- 1. LigaSK Sigma Olomouc3Zbrojovka Brno0Sarı kart 190' İlk 116.2
- 1. LigaZbrojovka Brno2Bohemians 1905290' İlk 116.8
- 1. Liga1. FC Slovacko1Zbrojovka Brno290' İlk 116.9
- 1. LigaZbrojovka Brno0FK Jablonec190' İlk 116.9
- Süper Lig 1Asteras Tripolis0AE Kifisia FC035' İlk 116.3
- Süper Lig 1AE Kifisia FC0Atromitos Athens FC390' İlk 116.1
- Süper Lig 1Panetolikos FC0AE Kifisia FC1Sarı kart 190' İlk 117.0
- Süper Lig 1AE Kifisia FC0Panetolikos FC048' İlk 116.6
- Süper Lig 1AEL Larissa 19641AE Kifisia FC190' İlk 116.8
- Süper Lig 1AE Kifisia FC0Asteras Tripolis090' İlk 117.2
- Süper Lig 1Atromitos Athens FC0AE Kifisia FC090' İlk 116.7
- Süper Lig 1AE Kifisia FC1Panserraikos2Sarı kart 190' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.909 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (5)90 dk’da 1.44
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.60
- Pas isabeti85%956 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme28 · 28
- Kazanılan ikili mücadele74 / 122
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.18
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaZbrojovka Brno | 4 | 0 | 0 | 360 | 1 | 0 |
| 2025 | Süper Lig 1AE Kifisia FC | 29 | 2 | 0 | 2.288 | 6 | 0 |
| 2024 | 1. LigaSK Sigma Olomouc | 27 | 2 | 1 | 2.395 | 5 | 0 |
| Toplam | 60 | 4 | 1 | 5.043 | 12 | 0 | |
Kulüpler
- Zbrojovka BrnoŞu an#38
- SK Sigma OlomoucŞu an#38
- AE Kifisia FCŞu an#38
- Olympiacos PiraeusŞu an#38
