ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Stade ReimsOrta saha

John Finn

Forma numarası
30
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

5Maç2 kez ilk 11
138Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist0
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7B04.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · Puan 6.7–G18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC6.2B02.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.27.4G09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 7.46.6G29.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · Puan 6.66.5B05.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.5–B18.09.26 · Stade Reims 1 - 1 Montpellier–G16.10.26 · Stade Reims 4 - 2 Dijon6.0B26.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · Puan 6.05.8G02.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Montpellier 5.9, Strasbourg 5.7, USL Dunkerque 7.0, Rodez 6.2, En Avant Guingamp 6.2, US Boulogne 6.7, Le Mans 6.2, Pau FC 7.4, Red Star FC 6.6, En Avant Guingamp 6.5, US Boulogne 6.0, Sochaux Monteliard 5.8ort. 6.3527.02.26 · Montpellier 0 - 0 Stade Reims · 5.903.03.26 · Strasbourg 2 - 1 Stade Reims · 5.709.03.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Stade Reims · 7.014.03.26 · Stade Reims 1 - 2 Rodez · 6.221.03.26 · En Avant Guingamp 0 - 2 Stade Reims · 6.204.04.26 · Stade Reims 0 - 0 US Boulogne · 6.702.05.26 · Le Mans 1 - 1 Stade Reims · 6.209.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 7.429.08.26 · Red Star FC 1 - 4 Stade Reims · 6.605.09.26 · Stade Reims 2 - 2 En Avant Guingamp · 6.526.10.26 · US Boulogne 1 - 1 Stade Reims · 6.002.11.26 · Stade Reims 2 - 0 Sochaux Monteliard · 5.85.87.4

90 dakika başına profil17 maç · 776 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.45, Kilit pas 2.19, Çalım 2.12, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 49%, Top kazanma 5.32, Aldırdığı faul 1.97Şut: 1.45Kilit pas: 2.19Çalım: 2.12Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 49%Top kazanma: 5.32Aldırdığı faul: 1.97Şut1.45Kilit pas2.19Çalım2.12Pas isabeti84%Kazanılan ikili49%Top kazanma5.32Aldırdığı faul1.97
90 dakika başına profil
Şut1.45
Kilit pas2.19
Çalım2.12
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili49%
Top kazanma5.32
Aldırdığı faul1.97
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4201.11.25 · Sonradan: 10'07.11.25 · Sonradan: 16'19.12.25 · Sonradan: 28'03.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 45'27.02.26 · Sonradan: 16'03.03.26 · İlk 11: 84'09.03.26 · Sonradan: 32'14.03.26 · İlk 11: 82'21.03.26 · İlk 11: 89'04.04.26 · İlk 11: 57'18.04.26 · Sonradan: 11'02.05.26 · Sonradan: 25'09.05.26 · İlk 11: 87'29.08.26 · Sonradan: 28'05.09.26 · İlk 11: 62'18.09.26 · Sonradan: 12'16.10.26 · İlk 11: 12'26.10.26 · Sonradan: 24'02.11.26 · Sonradan: 27'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 776 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.45
  • Başarılı çalım14 / 24

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 2.19
  • Pas isabeti84%388 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele53 / 108
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.97

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Stade Reims50013800
2025Coupe de FranceStade Reims30020200
Lig 2Stade Reims160064230
2024Copa del ReyGetafe1006600
Coupe de FranceStade Reims30015810
La LigaGetafe4006110
Lig 1Stade Reims150063100
Toplam47001.89850

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım