Prachuap FCDefans
Jesper Nyholm
- Forma numarası
- 15
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
5Maç4 kez ilk 11
371Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist0
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G07.03.26 · Prachuap FC 2 - 1 Muangthong United · Puan 6.86.1B14.03.26 · Lamphun Warrior FC 1 - 1 Prachuap FC · Puan 6.16.0M04.04.26 · Port FC 3 - 0 Prachuap FC · Puan 6.08.0G18.04.26 · Prachuap FC 2 - 0 Chonburi · Puan 8.06.4G26.04.26 · Ayutthaya United FC 1 - 3 Prachuap FC · Puan 6.46.9G13.09.26 · Prachuap FC 1 - 0 Sukhothai FC · Puan 6.95.9G19.09.26 · Pattani FC 0 - 3 Prachuap FC · Puan 5.9–G11.10.26 · Prachuap FC 2 - 1 Chiangrai United FC6.6G17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 6.66.1B25.10.26 · Prachuap FC 0 - 0 Bangkok United · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.676 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.86 |
| Kilit pas | 0.72 |
| Çalım | 0.83 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 2.92 |
| Aldırdığı faul | 0.84 |
Son maçları
- Tayland LigiPrachuap FC0Bangkok United090' İlk 116.1
- Tayland LigiChonburi1Prachuap FC290' İlk 116.6
- Tayland LigiPrachuap FC2Chiangrai United FC112' Sonradan
- Tayland LigiPattani FC0Prachuap FC3Sarı kart 189' İlk 115.9
- Tayland LigiPrachuap FC1Sukhothai FC090' İlk 116.9
- Tayland LigiAyutthaya United FC1Prachuap FC390' İlk 116.4
- Tayland LigiPrachuap FC2Chonburi090' İlk 118.0
- Tayland LigiPort FC3Prachuap FC045' Sonradan6.0
- Tayland LigiLamphun Warrior FC1Prachuap FC1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Tayland LigiPrachuap FC2Muangthong United190' İlk 116.8
- Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Prachuap FC290' İlk 116.8
- Tayland LigiRatchaburi FC1Prachuap FC190' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.676 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (0)90 dk’da 0.86
- Başarılı çalım5 / 7
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.72
- Pas isabeti86%674 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 21
- Kazanılan ikili mücadele42 / 92
- Aldırdığı faul890 dk’da 0.84
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiPrachuap FC | 5 | 0 | 0 | 371 | 1 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiPrachuap FC | 16 | 0 | 0 | 1.395 | 2 | 0 |
| 2024 | Tayland LigiPrachuap FC | 12 | 1 | 1 | 900 | 1 | 0 |
| Toplam | 33 | 1 | 1 | 2.666 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Prachuap FCŞu an#15
