ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
SC FarenseOrta saha

Joseph N'Duquidi

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal 2

1Maç0 kez ilk 11
11Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.30
Gol + asist0
Maç başına dakika41
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M16.01.26 · Annecy FC 2 - 0 Amiens SC · Puan 6.6–B23.01.26 · Amiens SC 0 - 0 Stade Lavallois Mayenne FC7.1M30.01.26 · Grenoble Foot 38 2 - 1 Amiens SC · Puan 7.16.2M04.02.26 · Toulouse 1 - 0 Amiens SC · Puan 6.25.9G09.02.26 · Amiens SC 4 - 3 Clermont Foot · Puan 5.96.4B21.02.26 · Stade Reims 0 - 0 Amiens SC · Puan 6.46.0B03.04.26 · SPC Bastia 1 - 1 Amiens SC · Puan 6.06.1M10.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC · Puan 6.16.1M17.04.26 · Rodez 3 - 2 Amiens SC · Puan 6.1–G11.10.26 · SC Farense 2 - 1 CD Feirense

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pau FC 6.8, Le Havre 6.9, Nancy Lorraine 7.2, Montreuil 7.9, Annecy FC 6.6, Grenoble Foot 38 7.1, Toulouse 6.2, Clermont Foot 5.9, Stade Reims 6.4, SPC Bastia 6.0, Pau FC 6.1, Rodez 6.1ort. 6.6012.12.25 · Pau FC 1 - 2 Amiens SC · 6.821.12.25 · Le Havre 0 - 2 Amiens SC · 6.903.01.26 · Amiens SC 1 - 2 Nancy Lorraine · 7.210.01.26 · Montreuil 2 - 4 Amiens SC · 7.916.01.26 · Annecy FC 2 - 0 Amiens SC · 6.630.01.26 · Grenoble Foot 38 2 - 1 Amiens SC · 7.104.02.26 · Toulouse 1 - 0 Amiens SC · 6.209.02.26 · Amiens SC 4 - 3 Clermont Foot · 5.921.02.26 · Stade Reims 0 - 0 Amiens SC · 6.403.04.26 · SPC Bastia 1 - 1 Amiens SC · 6.010.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC · 6.117.04.26 · Rodez 3 - 2 Amiens SC · 6.16.17.9

90 dakika başına profil17 maç · 885 dk

90 dakika başına profil: Çalım 1.30, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.90, Aldırdığı faul 2.84Çalım: 1.30Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.90Aldırdığı faul: 2.84Çalım1.30Pas isabeti88%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.90Aldırdığı faul2.84
90 dakika başına profil
Çalım1.30
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.90
Aldırdığı faul2.84
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga Portugal 2SC Farense2CD Feirense1Sarı kart 111' Sonradan
  • Lig 2Rodez3Amiens SC222' Sonradan6.1
  • Lig 2Amiens SC0Pau FC1Sarı kart 180' İlk 116.1
  • Lig 2SPC Bastia1Amiens SC124' Sonradan6.0
  • Lig 2Stade Reims0Amiens SC017' Sonradan6.4
  • Lig 2Amiens SC4Clermont Foot315' Sonradan5.9
  • Coupe de FranceToulouse1Amiens SC072' İlk 116.2
  • Lig 2Grenoble Foot 382Amiens SC189' İlk 117.1
  • Lig 2Amiens SC0Stade Lavallois Mayenne FC03' Sonradan
  • Lig 2Annecy FC2Amiens SC078' İlk 116.6
  • Coupe de FranceMontreuil2Amiens SC490' İlk 117.9
  • Lig 2Amiens SC1Nancy Lorraine289' İlk 117.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5025.10.25 · Sonradan: 11'28.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · Sonradan: 9'07.11.25 · Sonradan: 12'22.11.25 · Sonradan: 13'05.12.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'03.01.26 · İlk 11: 89'10.01.26 · İlk 11: 90'16.01.26 · İlk 11: 78'23.01.26 · Sonradan: 3'30.01.26 · İlk 11: 89'04.02.26 · İlk 11: 72'09.02.26 · Sonradan: 15'21.02.26 · Sonradan: 17'03.04.26 · Sonradan: 24'10.04.26 · İlk 11: 80'17.04.26 · Sonradan: 22'11.10.26 · Sonradan: 11'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 885 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım5 / 9

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti88%297 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele61 / 100
  • Aldırdığı faul2690 dk’da 2.84

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga Portugal 2SC Farense1001110
2025Coupe de FranceAmiens SC30025200
Lig 1Metz1001400
Lig 2Amiens SC22001.01110
2024Coupe de FranceMetz1002000
Lig 2Metz100041810
Toplam38001.72630

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım