Northampton TownOrta saha
James Maxwell
- Forma numarası
- 3
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
8Maç7 kez ilk 11
559Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist0
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 60 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M22.08.26 · Crewe Alexandra 1 - 0 Northampton Town · Puan 6.55.9B29.08.26 · Gillingham 1 - 1 Northampton Town · Puan 5.96.6B01.09.26 · Northampton Town 1 - 1 Crawley Town · Puan 6.66.8G05.09.26 · Northampton Town 1 - 0 Newport County · Puan 6.86.9M12.09.26 · Shrewsbury Town 2 - 0 Northampton Town · Puan 6.9–B10.10.26 · York City FC 1 - 1 Northampton Town–G17.10.26 · Grimsby Town 0 - 2 Northampton Town–M20.10.26 · Northampton Town 0 - 1 Tranmere Rovers6.5G24.10.26 · Northampton Town 2 - 0 Colchester United · Puan 6.56.0B31.10.26 · Accrington Stanley 1 - 1 Northampton Town · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.528 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.20 |
| Kilit pas | 1.50 |
| Çalım | 1.30 |
| Pas isabeti | 66% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 4.46 |
| Aldırdığı faul | 1.71 |
Son maçları
- Lig 2Accrington Stanley1Northampton Town145' İlk 116.0
- Lig 2Northampton Town2Colchester United067' İlk 116.5
- Lig 2Northampton Town0Tranmere Rovers120' Sonradan
- League TwoGrimsby Town0Northampton Town210' İlk 11
- League TwoYork City FC1Northampton Town19' Sonradan
- League TwoShrewsbury Town2Northampton Town090' İlk 116.9
- League TwoNorthampton Town1Newport County090' İlk 116.8
- League TwoNorthampton Town1Crawley Town190' İlk 116.6
- League TwoGillingham1Northampton Town1Sarı kart 190' İlk 115.9
- League TwoCrewe Alexandra1Northampton Town090' İlk 116.5
- League TwoNorthampton Town0Swindon Town090' İlk 117.2
- EFL TrophyDoncaster Rovers0Stockport County145' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.528 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (0)90 dk’da 1.20
- Başarılı çalım11 / 24
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.50
- Pas isabeti66%556 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme43 · 26
- Kazanılan ikili mücadele102 / 182
- Aldırdığı faul2090 dk’da 1.71
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Northampton Town | 8 | 0 | 0 | 559 | 1 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyDoncaster Rovers | 3 | 0 | 0 | 225 | 1 | 0 |
| FA CupDoncaster Rovers | 2 | 0 | 0 | 118 | 1 | 0 | |
| Lig 1Doncaster Rovers | 19 | 0 | 2 | 1.460 | 2 | 0 | |
| 2024 | FA CupDoncaster Rovers | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Doncaster Rovers | 24 | 0 | 1 | 1.589 | 3 | 0 | |
| Toplam | 57 | 0 | 3 | 4.041 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Northampton TownŞu an#3
- Doncaster RoversŞu an#3
