ADO Den HaagOrta saha
Juho Kilo
- Forma numarası
- 25
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
12Maç12 kez ilk 11
1.080Dakika
1Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.31
Gol + asist3
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.31
Sayılar arşivimizdeki 91 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.8M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 8.88.8M06.09.26 · ADO Den Haag 2 - 3 Fortuna Sittard · Puan 8.88.0M12.09.26 · Twente 2 - 0 ADO Den Haag · Puan 8.06.8B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.86.8B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.86.9B11.10.26 · SC Telstar 2 - 2 ADO Den Haag · Puan 6.99.7G17.10.26 · ADO Den Haag 2 - 1 PSV Eindhoven · Puan 9.75.8M24.10.26 · ADO Den Haag 2 - 3 SC Heerenveen · Puan 5.85.7B27.10.26 · Excelsior '31 1 - 1 ADO Den Haag · Puan 5.75.8M01.11.26 · PEC Zwolle 1 - 0 ADO Den Haag · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 3.118 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.63 |
| Kilit pas | 2.09 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.20 |
| Aldırdığı faul | 1.70 |
Son maçları
- EredivisiePEC Zwolle1ADO Den Haag090' İlk 115.8
- KNVB KupasıExcelsior '311ADO Den Haag1Sarı kart 155' Sonradan5.7
- EredivisieADO Den Haag2SC Heerenveen390' İlk 115.8
- EredivisieADO Den Haag2PSV Eindhoven1Gol 190' İlk 119.7
- EredivisieSC Telstar2ADO Den Haag290' İlk 116.9
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.8
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 116.8
- EredivisieTwente2ADO Den Haag090' İlk 118.0
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard3AAsist 190' İlk 118.8
- EredivisieADO Den Haag2Fortuna Sittard3AAsist 190' İlk 118.8
- EredivisieFeyenoord Rotterdam2ADO Den Haag290' İlk 116.6
- EredivisieGo Ahead Eagles3ADO Den Haag1Sarı kart 190' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 3.118 dk
Hücum
- Şut (isabetli)19 (11)90 dk’da 1.63
- Başarılı çalım9 / 12
Pas
- Kilit pas6290 dk’da 2.09
- Pas isabeti89%2.546 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme70 · 26
- Kazanılan ikili mücadele154 / 274
- Aldırdığı faul3990 dk’da 1.70
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieADO Den Haag | 12 | 1 | 2 | 1.080 | 3 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieADO Den Haag | 36 | 4 | 9 | 3.140 | 2 | 0 |
| KNVB BekerADO Den Haag | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| 2024 | Eerste DivisieADO Den Haag | 37 | 3 | 3 | 3.226 | 7 | 0 |
| EredivisieADO Den Haag | 2 | 0 | 0 | 176 | 1 | 0 | |
| Toplam | 88 | 8 | 14 | 7.742 | 13 | 0 | |
Kulüpler
- ADO Den HaagŞu an#25
