SK Sturm GrazOrta saha
Jacob Peter Hödl
- Forma numarası
- 43
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Şampiyonlar Ligi
15Maç15 kez ilk 11
1.174Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.16
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 62 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6G13.09.26 · SK Sturm Graz 2 - 1 LASK Linz · Puan 6.65.9B16.09.26 · SK Sturm Graz 0 - 0 Stade Rennais · Puan 5.95.5M20.09.26 · Red Bull Salzburg 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 5.56.3G10.10.26 · FK Austria Wien 0 - 2 SK Sturm Graz · Puan 6.36.3M15.10.26 · Bournemouth 3 - 0 SK Sturm Graz · Puan 6.3–G18.10.26 · SK Sturm Graz 6 - 1 Grazer AK6.4G22.10.26 · SK Sturm Graz 1 - 0 Marsilya · Puan 6.46.0B25.10.26 · SK Sturm Graz 2 - 2 SV Ried · Puan 6.06.0B01.11.26 · Wolfsberger AC 1 - 1 SK Sturm Graz · Puan 6.06.4M05.11.26 · SK Sturm Graz 2 - 3 NK Celje · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 2.398 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.16 |
| Kilit pas | 1.84 |
| Çalım | 2.88 |
| Pas isabeti | 67% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 2.63 |
| Aldırdığı faul | 1.89 |
Son maçları
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz2NK Celje332' İlk 116.4
- BundesligaWolfsberger AC1SK Sturm Graz145' İlk 116.0
- BundesligaSK Sturm Graz2SV Ried290' İlk 116.0
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz1Marsilya087' İlk 116.4
- BundesligaSK Sturm Graz6Grazer AK131' Sonradan
- UEFA Avrupa LigiBournemouth3SK Sturm Graz075' İlk 116.3
- BundesligaFK Austria Wien0SK Sturm Graz286' İlk 116.3
- BundesligaRed Bull Salzburg3SK Sturm Graz090' İlk 115.5
- UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz0Stade Rennais090' İlk 115.9
- BundesligaSK Sturm Graz2LASK Linz190' İlk 116.6
- BundesligaRapid Wien3SK Sturm Graz145' İlk 115.8
- BundesligaSK Sturm Graz1SC Austria Lustenau190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 2.398 dk
Hücum
- Şut (isabetli)39 (23)90 dk’da 2.16
- Başarılı çalım67 / 152
Pas
- Kilit pas2590 dk’da 1.84
- Pas isabeti67%664 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 10
- Kazanılan ikili mücadele163 / 400
- Aldırdığı faul3190 dk’da 1.89
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSK Sturm Graz | 8 | 0 | 0 | 652 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz | 3 | 0 | 0 | 197 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz | 4 | 0 | 1 | 325 | 0 | 0 | |
| 2025 | BundesligaSK Sturm Graz | 28 | 2 | 2 | 1.539 | 6 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSK Sturm Graz | 7 | 0 | 0 | 247 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiSK Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | |
| 2024 | BundesligaSK Sturm Graz | 6 | 0 | 0 | 62 | 1 | 0 |
| Toplam | 58 | 2 | 3 | 3.044 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- SK Sturm GrazŞu an#43
