ValenciaOrta saha
Javier Guerra
- Forma numarası
- 8
- Tam adı
- Javi Guerra
Orta saha
Sezon 2026La Liga · LFPB
28Maç25 kez ilk 11
2.028Dakika
2Gol
3Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.44
Gol + asist1
Maç başına dakika63
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 122 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M18.09.26 · CD Real Tomayapo 0 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 6.16.0M20.09.26 · Valencia 2 - 3 Real Sociedad · Puan 6.06.1B09.10.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 0 CD Real Tomayapo · Puan 6.18.3B11.10.26 · Racing Santander 2 - 2 Valencia · Puan 8.36.0G17.10.26 · CD Real Tomayapo 1 - 0 CD Gualberto Villarroel San Jose · Puan 6.07.1B17.10.26 · Valencia 0 - 0 Athletic Bilbao · Puan 7.17.1B17.10.26 · Valencia 0 - 0 Athletic Bilbao · Puan 7.15.8M24.10.26 · Valencia 1 - 2 Villarreal · Puan 5.86.0M26.10.26 · Club Aurora Cochabamba 1 - 0 CD Real Tomayapo · Puan 6.05.9G01.11.26 · Elche CF 0 - 1 Valencia · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 2.682 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.29 |
| Kilit pas | 1.87 |
| Çalım | 2.03 |
| Pas isabeti | 77% |
| Kazanılan ikili | 39% |
| Top kazanma | 3.08 |
| Aldırdığı faul | 1.30 |
Son maçları
- La LigaElche CF0Valencia1Sarı kart 188' İlk 115.9
- LFPBClub Aurora Cochabamba1CD Real Tomayapo022' Sonradan6.0
- La LigaValencia1Villarreal270' İlk 115.8
- La LigaValencia0Athletic Bilbao090' İlk 117.1
- La LigaValencia0Athletic Bilbao090' İlk 117.1
- LFPBCD Real Tomayapo1CD Gualberto Villarroel San Jose023' Sonradan6.0
- La LigaRacing Santander2Valencia2AAsist 185' İlk 118.3
- LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0CD Real Tomayapo0Sarı kart 124' Sonradan6.1
- La LigaValencia2Real Sociedad390' İlk 116.0
- LFPBCD Real Tomayapo0CD Oriente Petrolero245' İlk 116.1
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 116.7
- La LigaDeportivo Alaves0Valencia1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 2.682 dk
Hücum
- Şut (isabetli)44 (16)90 dk’da 2.29
- Başarılı çalım37 / 93
Pas
- Kilit pas4090 dk’da 1.87
- Pas isabeti77%858 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme45 · 24
- Kazanılan ikili mücadele125 / 322
- Aldırdığı faul2490 dk’da 1.30
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | La LigaValencia | 16 | 0 | 3 | 1.283 | 3 | 0 |
| LFPBCD Real Tomayapo | 12 | 2 | 0 | 745 | 3 | 0 | |
| 2025 | Copa del ReyValencia | 2 | 0 | 0 | 138 | 0 | 0 |
| La LigaValencia | 36 | 4 | 6 | 2.086 | 3 | 0 | |
| LFPBNacional Potosi | 5 | 1 | 0 | 323 | 2 | 0 | |
| 2024 | Copa del ReyValencia | 1 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 |
| La LigaValencia | 36 | 3 | 3 | 2.593 | 5 | 0 | |
| LFPBNacional Potosi | 13 | 0 | 1 | 743 | 1 | 0 | |
| Toplam | 121 | 10 | 13 | 7.969 | 17 | 0 | |
Kulüpler
- ValenciaŞu an#8
- CD Real TomayapoŞu an#15
- Nacional PotosiŞu an#3