ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

João Ferreira

Forma numarası
13
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

9Maç5 kez ilk 11
446Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika47
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 56 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M29.05.26 · OGC Nice 4 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 5.67.8G08.08.26 · Sochaux Monteliard 0 - 3 AS Saint-Étienne · Puan 7.85.9G14.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · Puan 5.9–G05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier–G05.09.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Montpellier6.2M12.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 6.27.5G10.10.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Rodez · Puan 7.57.0G17.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 7.07.7G24.10.26 · AS Saint-Étienne 1 - 0 Nantes · Puan 7.76.7M31.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Étienne · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Nancy Lorraine 7.2, Stade Reims 6.3, US Boulogne 4.2, OGC Nice 6.3, OGC Nice 5.6, Sochaux Monteliard 7.8, Clermont Foot 5.9, USL Dunkerque 6.2, Rodez 7.5, Red Star FC 7.0, Nantes 7.7, En Avant Guingamp 6.7ort. 6.5322.11.25 · AS Saint-Étienne 2 - 1 Nancy Lorraine · 7.224.01.26 · Stade Reims 1 - 0 AS Saint-Étienne · 6.331.01.26 · AS Saint-Étienne 0 - 1 US Boulogne · 4.226.05.26 · AS Saint-Étienne 0 - 0 OGC Nice · 6.329.05.26 · OGC Nice 4 - 1 AS Saint-Étienne · 5.608.08.26 · Sochaux Monteliard 0 - 3 AS Saint-Étienne · 7.814.08.26 · AS Saint-Étienne 3 - 1 Clermont Foot · 5.912.09.26 · USL Dunkerque 2 - 1 AS Saint-Étienne · 6.210.10.26 · AS Saint-Étienne 2 - 0 Rodez · 7.517.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · 7.024.10.26 · AS Saint-Étienne 1 - 0 Nantes · 7.731.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Étienne · 6.76.77.8

90 dakika başına profil16 maç · 661 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.29, Kilit pas 1.62, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 5.12, Aldırdığı faul 1.74Şut: 1.29Kilit pas: 1.62Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 5.12Aldırdığı faul: 1.74Şut1.29Kilit pas1.62Pas isabeti83%Kazanılan ikili46%Top kazanma5.12Aldırdığı faul1.74
90 dakika başına profil
Şut1.29
Kilit pas1.62
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma5.12
Aldırdığı faul1.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5118.10.25 · İlk 11: 90'25.10.25 · İlk 11: 90'28.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'24.01.26 · Sonradan: 31'31.01.26 · İlk 11: 26'25.04.26 · Sonradan: 10'15.05.26 · Sonradan: 1'26.05.26 · Sonradan: 30'29.05.26 · Sonradan: 27'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 23'05.09.26 · Sonradan: 13'05.09.26 · Sonradan: 13'12.09.26 · Sonradan: 20'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · Sonradan: 62'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 661 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 1.29
  • Başarılı çalım4 / 13

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.62
  • Pas isabeti83%450 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele33 / 71
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2AS Saint-Étienne90044620
2025Lig 1AS Saint-Étienne2005700
Lig 2AS Saint-Étienne161196751
2024Lig KupasıBraga1009010
Liga PortugalBraga21011.31260
UEFA Avrupa LigiBraga70052910
Toplam56123.401151

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım