Albacete BalompiéForvet
José Corpas
- Forma numarası
- 17
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç13 kez ilk 11
1.122Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 88 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6M06.09.26 · CD Castellon 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.67.3B12.09.26 · Granada 1 - 1 Albacete Balompié · Puan 7.36.6M18.09.26 · Albacete Balompié 1 - 2 Córdoba CF · Puan 6.67.2M25.09.26 · Girona 2 - 0 Albacete Balompié · Puan 7.26.5M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.56.5M03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar · Puan 6.56.0M12.10.26 · Real Valladolid 5 - 0 Albacete Balompié · Puan 6.07.2M17.10.26 · Sporting Gijon 2 - 1 Albacete Balompié · Puan 7.25.9G25.10.26 · Albacete Balompié 2 - 0 CD Eldense · Puan 5.95.3G31.10.26 · Albacete Balompié 2 - 1 CE Sabadell FC · Puan 5.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil39 maç · 3.317 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.87 |
| Kilit pas | 2.12 |
| Çalım | 1.92 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 3.01 |
| Aldırdığı faul | 1.97 |
Son maçları
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CE Sabadell FC1Kırmızı kart 142' İlk 115.3
- Segunda DivisionAlbacete Balompié2CD Eldense0Sarı kart 190' İlk 115.9
- Segunda DivisionSporting Gijon2Albacete Balompié190' İlk 117.2
- Segunda DivisionReal Valladolid5Albacete Balompié0Sarı kart 190' İlk 116.0
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 116.5
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Eibar390' İlk 116.5
- Segunda DivisionGirona2Albacete Balompié090' İlk 117.2
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Córdoba CF290' İlk 116.6
- Segunda DivisionGranada1Albacete Balompié190' İlk 117.3
- Segunda DivisionCD Castellon2Albacete Balompié090' İlk 116.6
- Segunda DivisionAlbacete Balompié0Real Oviedo190' İlk 115.8
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B290' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler39 maç · 3.317 dk
Hücum
- Şut (isabetli)47 (30)90 dk’da 1.87
- Başarılı çalım42 / 104
Pas
- Kilit pas6190 dk’da 2.12
- Pas isabeti72%1.028 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme53 · 28
- Kazanılan ikili mücadele183 / 409
- Aldırdığı faul5090 dk’da 1.97
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionAlbacete Balompié | 13 | 0 | 0 | 1.122 | 2 | 1 |
| 2025 | Copa del ReyEibar | 1 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 |
| Segunda DivisionEibar | 40 | 7 | 7 | 3.434 | 14 | 0 | |
| 2024 | Segunda DivisionEibar | 34 | 6 | 6 | 2.884 | 12 | 0 |
| Toplam | 88 | 13 | 13 | 7.462 | 28 | 1 | |
Sakatlık ve ceza geçmişi
- Kırmızı kart cezası Şu anCeza · bir sonraki Segunda Division maçında forma giyemez · · dönüş tarihi belli değilKaçırdığı maç: 1
Kulüpler
- Albacete BalompiéŞu an#17
- EibarŞu an#17
