Wigan AthleticDefans
James Carragher
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026EFL Trophy · Lig 1
10Maç10 kez ilk 11
844Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.51
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 81 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.6M05.09.26 · Wigan Athletic 0 - 4 Stockport County · Puan 5.66.4B12.09.26 · Sheffield Wednesday 0 - 0 Wigan Athletic · Puan 6.45.9M19.09.26 · Wigan Athletic 0 - 1 Wycombe Wanderers · Puan 5.97.4G22.09.26 · Wigan Athletic 3 - 2 Blackpool · Puan 7.46.3M10.10.26 · Stevenage 1 - 0 Wigan Athletic · Puan 6.37.2G17.10.26 · Wigan Athletic 1 - 0 Reading · Puan 7.26.1M24.10.26 · Huddersfield Town 2 - 1 Wigan Athletic · Puan 6.17.4M27.10.26 · Leicester City 3 - 0 Wigan Athletic · Puan 7.46.5G31.10.26 · Wigan Athletic 3 - 2 Bromley · Puan 6.56.3B03.11.26 · Wigan Athletic 0 - 0 Mansfield · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.465 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.60 |
| Kilit pas | 1.01 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 3.31 |
| Aldırdığı faul | 1.37 |
Son maçları
- Lig 1Wigan Athletic0Mansfield090' İlk 116.3
- Lig 1Wigan Athletic3Bromley290' İlk 116.5
- Lig 1Leicester City3Wigan Athletic090' İlk 117.4
- Lig 1Huddersfield Town2Wigan Athletic190' İlk 116.1
- League OneWigan Athletic1Reading0Sarı kart 190' İlk 117.2
- League OneStevenage1Wigan Athletic0Sarı kart 190' İlk 116.3
- EFL TrophyWigan Athletic3Blackpool290' İlk 117.4
- League OneWigan Athletic0Wycombe Wanderers1Sarı kart 145' İlk 115.9
- League OneSheffield Wednesday0Wigan Athletic090' İlk 116.4
- League OneWigan Athletic0Stockport County4Sarı kart 190' İlk 115.6
- League OneWigan Athletic3Milton Keynes Dons190' İlk 116.1
- League OneAFC Wimbledon1Wigan Athletic0Sarı kart 190' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.465 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (0)90 dk’da 0.60
- Başarılı çalım1 / 7
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.01
- Pas isabeti81%1.365 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme30 · 29
- Kazanılan ikili mücadele100 / 177
- Aldırdığı faul2390 dk’da 1.37
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EFL TrophyWigan Athletic | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 1Wigan Athletic | 9 | 0 | 0 | 754 | 5 | 0 | |
| 2025 | FA CupWigan Athletic | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 1Wigan Athletic | 25 | 0 | 1 | 1.627 | 4 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyWigan Athletic | 4 | 0 | 0 | 336 | 0 | 0 |
| FA CupWigan Athletic | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Lig 1Wigan Athletic | 33 | 2 | 1 | 2.277 | 6 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeMalta | 4 | 0 | 0 | 360 | 0 | 0 | |
| Toplam | 78 | 2 | 2 | 5.624 | 15 | 0 | |
Kulüpler
- Wigan AthleticŞu an#23
- MaltaŞu an#18
