ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jose Calderón

Forma numarası
18
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025NB I

16Maç16 kez ilk 11
1.440Dakika
3Gol
0Asist
6Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.10
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4G08.02.26 · Puskas Academy 0 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 7.48.0G14.02.26 · Zalaegerszeg TE 3 - 1 Ferencvárosi TC · Puan 8.06.9B22.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · Puan 6.96.5B28.02.26 · Diósgyöri VTK 1 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 6.56.4G07.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 1 Gyor ETO FC · Puan 6.47.5B14.03.26 · Paksi SE 1 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 7.59.5G21.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Újpest FC · Puan 9.57.7G04.04.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Varda Se · Puan 7.75.8M11.04.26 · MTK Budapest FC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 5.85.3M16.05.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 5.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Paksi SE 7.5, Varda Se 4.9, Puskas Academy 7.4, Ferencvárosi TC 8.0, Debreceni VSC 6.9, Diósgyöri VTK 6.5, Gyor ETO FC 6.4, Paksi SE 7.5, Újpest FC 9.5, Varda Se 7.7, MTK Budapest FC 5.8, Ferencvárosi TC 5.3ort. 6.9529.11.25 · Zalaegerszeg TE 1 - 0 Paksi SE · 7.514.12.25 · Varda Se 3 - 3 Zalaegerszeg TE · 4.908.02.26 · Puskas Academy 0 - 1 Zalaegerszeg TE · 7.414.02.26 · Zalaegerszeg TE 3 - 1 Ferencvárosi TC · 8.022.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · 6.928.02.26 · Diósgyöri VTK 1 - 1 Zalaegerszeg TE · 6.507.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 1 Gyor ETO FC · 6.414.03.26 · Paksi SE 1 - 1 Zalaegerszeg TE · 7.521.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Újpest FC · 9.504.04.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Varda Se · 7.711.04.26 · MTK Budapest FC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · 5.816.05.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · 5.35.39.5

90 dakika başına profil13 maç · 1.170 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.50, Kilit pas 2.20, Çalım 1.75, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 2.09, Aldırdığı faul 2.25Şut: 1.50Kilit pas: 2.20Çalım: 1.75Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 2.09Aldırdığı faul: 2.25Şut1.50Kilit pas2.20Çalım1.75Pas isabeti84%Kazanılan ikili51%Top kazanma2.09Aldırdığı faul2.25
90 dakika başına profil
Şut1.50
Kilit pas2.20
Çalım1.75
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma2.09
Aldırdığı faul2.25
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • NB IFerencvárosi TC3Zalaegerszeg TE0Sarı kart 190' İlk 115.3
  • NB IMTK Budapest FC3Zalaegerszeg TE090' İlk 115.8
  • NB IZalaegerszeg TE2Varda Se090' İlk 117.7
  • NB IZalaegerszeg TE2Újpest FC0Gol 190' İlk 119.5
  • NB IPaksi SE1Zalaegerszeg TE190' İlk 117.5
  • NB IZalaegerszeg TE2Gyor ETO FC190' İlk 116.4
  • NB IDiósgyöri VTK1Zalaegerszeg TE1Sarı kart 190' İlk 116.5
  • NB IZalaegerszeg TE1Debreceni VSC1Sarı kart 190' İlk 116.9
  • NB IZalaegerszeg TE3Ferencvárosi TC1Gol 190' İlk 118.0
  • NB IPuskas Academy0Zalaegerszeg TE190' İlk 117.4
  • NB IVarda Se3Zalaegerszeg TE32Sarı kart 2Kırmızı kart 190' İlk 114.9
  • NB IZalaegerszeg TE1Paksi SE0Sarı kart 190' İlk 117.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 3, Asist 02024 · Asist: 12025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8210.05.25 · İlk 11: 90'19.05.25 · Sonradan: 14'25.05.25 · Sonradan: 14'01.06.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'26.10.25 · İlk 11: 90'02.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 90'08.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'22.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 1.170 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.50
  • Başarılı çalım14 / 32

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 2.20
  • Pas isabeti84%437 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme14 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 100
  • Aldırdığı faul1890 dk’da 2.25

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025NB IZalaegerszeg TE16301.44061
2024Segunda DivisionCórdoba CF32012.21081
Toplam48313.650142

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım