Pau FCOrta saha
Jessy Benet
- Forma numarası
- 21
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 2
11Maç11 kez ilk 11
930Dakika
1Gol
3Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.06
Gol + asist4
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.43
Sayılar arşivimizdeki 74 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G14.08.26 · Dijon 0 - 1 Pau FC · Puan 6.97.2M21.08.26 · Pau FC 0 - 1 Nancy Lorraine · Puan 7.28.2B28.08.26 · Rodez 2 - 2 Pau FC · Puan 8.27.3B04.09.26 · Pau FC 1 - 1 Sochaux Monteliard · Puan 7.36.7M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 6.76.7M11.09.26 · Montpellier 1 - 0 Pau FC · Puan 6.78.3G18.09.26 · Pau FC 2 - 0 USL Dunkerque · Puan 8.37.2G09.10.26 · Pau FC 3 - 2 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.25.9G23.10.26 · Pau FC 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 5.96.2G30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.529 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.67 |
| Kilit pas | 1.95 |
| Çalım | 1.30 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 3.73 |
| Aldırdığı faul | 2.01 |
Son maçları
- Lig 2Metz1Pau FC3AAsist 190' İlk 116.2
- Lig 2Pau FC2Grenoble Foot 381Sarı kart 190' İlk 115.9
- Lig 2Pau FC3Stade Lavallois Mayenne FC2AAsist 142' İlk 117.2
- Lig 2Pau FC2USL Dunkerque0Gol 190' İlk 118.3
- Lig 2Montpellier1Pau FC090' İlk 116.7
- Lig 2Montpellier1Pau FC090' İlk 116.7
- Lig 2Pau FC1Sochaux Monteliard190' İlk 117.3
- Lig 2Rodez2Pau FC2AAsist 190' İlk 118.2
- Lig 2Pau FC0Nancy Lorraine189' İlk 117.2
- Lig 2Dijon0Pau FC179' İlk 116.9
- Lig 2Pau FC0Annecy FC190' İlk 116.4
- Lig 2Grenoble Foot 381ES Troyes090' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.529 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (18)90 dk’da 1.67
- Başarılı çalım18 / 26
Pas
- Kilit pas4790 dk’da 1.95
- Pas isabeti83%1.143 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 40
- Kazanılan ikili mücadele152 / 253
- Aldırdığı faul3890 dk’da 2.01
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 2Pau FC | 11 | 1 | 3 | 930 | 1 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceGrenoble Foot 38 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Lig 2Grenoble Foot 38 | 29 | 7 | 2 | 2.467 | 3 | 0 | |
| 2024 | Lig 2Grenoble Foot 38 | 33 | 5 | 3 | 2.512 | 4 | 0 |
| Toplam | 74 | 13 | 8 | 5.999 | 8 | 0 | |
Kulüpler
- Pau FCŞu an#21
- Grenoble Foot 38Şu an#8
