ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jamal Baptiste

Forma numarası
33
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Championship

4Maç2 kez ilk 11
170Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist0
Maç başına dakika69
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1M11.04.26 · Rotherham United 1 - 3 Barnsley · Puan 6.15.5M14.04.26 · Wigan Athletic 3 - 0 Rotherham United · Puan 5.56.9G18.04.26 · Leyton Orient 0 - 2 Rotherham United · Puan 6.97.8M21.04.26 · Rotherham United 0 - 2 Luton · Puan 7.86.9B25.04.26 · Rotherham United 1 - 1 Reading · Puan 6.96.2M02.05.26 · Wycombe Wanderers 3 - 2 Rotherham United · Puan 6.26.1B29.08.26 · Cardiff City 2 - 2 Sheffield United · Puan 6.1–G08.09.26 · Blackburn Rovers 1 - 2 Sheffield United5.7M19.09.26 · Stoke City 2 - 1 Sheffield United · Puan 5.7–G17.10.26 · Bristol City 0 - 1 Sheffield United

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Peterborough United 4.9, Lincoln City 6.9, Stevenage 6.3, Port Vale 6.2, Barnsley 6.1, Wigan Athletic 5.5, Leyton Orient 6.9, Luton 7.8, Reading 6.9, Wycombe Wanderers 6.2, Cardiff City 6.1, Stoke City 5.7ort. 6.2917.03.26 · Peterborough United 5 - 0 Rotherham United · 4.921.03.26 · Lincoln City 3 - 0 Rotherham United · 6.903.04.26 · Rotherham United 0 - 0 Stevenage · 6.307.04.26 · Port Vale 1 - 0 Rotherham United · 6.211.04.26 · Rotherham United 1 - 3 Barnsley · 6.114.04.26 · Wigan Athletic 3 - 0 Rotherham United · 5.518.04.26 · Leyton Orient 0 - 2 Rotherham United · 6.921.04.26 · Rotherham United 0 - 2 Luton · 7.825.04.26 · Rotherham United 1 - 1 Reading · 6.902.05.26 · Wycombe Wanderers 3 - 2 Rotherham United · 6.229.08.26 · Cardiff City 2 - 2 Sheffield United · 6.119.09.26 · Stoke City 2 - 1 Sheffield United · 5.75.77.8

90 dakika başına profil33 maç · 2.583 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.30, Kilit pas 1.24, Çalım 1.85, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.91, Aldırdığı faul 1.22Şut: 1.30Kilit pas: 1.24Çalım: 1.85Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.91Aldırdığı faul: 1.22Şut1.30Kilit pas1.24Çalım1.85Pas isabeti73%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.91Aldırdığı faul1.22
90 dakika başına profil
Şut1.30
Kilit pas1.24
Çalım1.85
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.91
Aldırdığı faul1.22
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7621.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'17.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · Sonradan: 15'07.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'14.04.26 · İlk 11: 73'18.04.26 · İlk 11: 90'21.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 58'08.09.26 · Sonradan: 11'19.09.26 · İlk 11: 88'17.10.26 · Sonradan: 13'

Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.583 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.30
  • Başarılı çalım20 / 40

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.24
  • Pas isabeti73%1.049 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme60 · 47
  • Kazanılan ikili mücadele162 / 298
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.22

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026ChampionshipSheffield United40017000
2025EFL TrophyRotherham United30019700
Lig 1Rotherham United37113.03191
2024ChampionshipSheffield United1001200
FA CupSheffield United1009000
Toplam46113.50091

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım