Real Sociedad BDefans
Jon Balda
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
13Maç11 kez ilk 11
1.000Dakika
1Gol
1Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21
Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.5B05.09.26 · Real Sociedad B 1 - 1 CD Tenerife · Puan 8.56.7M19.09.26 · Real Sociedad B 0 - 1 Mallorca · Puan 6.76.7M19.09.26 · Real Sociedad B 0 - 1 Mallorca · Puan 6.74.8M26.09.26 · AD Ceuta FC 3 - 1 Real Sociedad B · Puan 4.87.0M04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Puan 7.07.0M04.10.26 · Real Sociedad B 2 - 3 Granada · Puan 7.07.3M10.10.26 · Celta de Vigo B 4 - 1 Real Sociedad B · Puan 7.36.2M17.10.26 · Real Sociedad B 2 - 4 UD Almería · Puan 6.26.1M24.10.26 · UD Las Palmas 1 - 0 Real Sociedad B · Puan 6.16.5G31.10.26 · Real Sociedad B 1 - 0 Girona · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 2.890 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.58 |
| Kilit pas | 1.31 |
| Çalım | 1.75 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 3.86 |
| Aldırdığı faul | 1.96 |
Son maçları
- Segunda DivisionReal Sociedad B1Girona090' İlk 116.5
- Segunda DivisionUD Las Palmas1Real Sociedad B090' İlk 116.1
- Segunda DivisionReal Sociedad B2UD Almería490' İlk 116.2
- Segunda DivisionCelta de Vigo B4Real Sociedad B1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada3Sarı kart 190' İlk 117.0
- Segunda DivisionReal Sociedad B2Granada3Sarı kart 190' İlk 117.0
- Segunda DivisionAD Ceuta FC3Real Sociedad B1Sarı kart 190' İlk 114.8
- Segunda DivisionReal Sociedad B0Mallorca172' İlk 116.7
- Segunda DivisionReal Sociedad B0Mallorca172' İlk 116.7
- Segunda DivisionReal Sociedad B1CD Tenerife1AAsist 190' İlk 118.5
- Segunda DivisionBurgos CF2Real Sociedad B2Sarı kart 190' İlk 115.9
- Segunda DivisionAlbacete Balompié1Real Sociedad B229' Sonradan6.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 2.890 dk
Hücum
- Şut (isabetli)31 (11)90 dk’da 1.58
- Başarılı çalım30 / 58
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.31
- Pas isabeti76%1.077 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme69 · 44
- Kazanılan ikili mücadele198 / 349
- Aldırdığı faul4590 dk’da 1.96
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionReal Sociedad B | 13 | 1 | 1 | 1.000 | 5 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionReal Sociedad B | 34 | 2 | 2 | 2.666 | 13 | 1 |
| 2024 | UEFA Avrupa LigiReal Sociedad | 1 | 0 | 0 | 24 | 1 | 0 |
| Toplam | 48 | 3 | 3 | 3.690 | 19 | 1 | |
Kulüpler
- Real Sociedad BŞu an#3
- Real SociedadŞu an#33
