ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
CD TenerifeOrta saha

Jesús Álvarez

Forma numarası
16
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

7Maç5 kez ilk 11
391Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist1
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M24.05.26 · SD Huesca 0 - 1 CD Castellon · Puan 6.56.4B31.05.26 · Córdoba CF 1 - 1 SD Huesca · Puan 6.47.2G16.08.26 · Eibar 1 - 3 CD Tenerife · Puan 7.27.1G23.08.26 · CD Tenerife 1 - 0 UD Almería · Puan 7.16.3M28.08.26 · CD Tenerife 0 - 1 Sporting Gijon · Puan 6.3–B05.09.26 · Real Sociedad B 1 - 1 CD Tenerife6.8B12.10.26 · CD Tenerife 1 - 1 Girona · Puan 6.8–B19.10.26 · Celta de Vigo B 1 - 1 CD Tenerife6.0B25.10.26 · CE Sabadell FC 1 - 1 CD Tenerife · Puan 6.06.0B02.11.26 · CD Tenerife 2 - 2 FC Andorra · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Eibar 6.4, Real Zaragoza 6.8, Racing Santander 5.5, Leganes 6.6, CD Castellon 6.5, Córdoba CF 6.4, Eibar 7.2, UD Almería 7.1, Sporting Gijon 6.3, Girona 6.8, CE Sabadell FC 6.0, FC Andorra 6.0ort. 6.4719.04.26 · Eibar 2 - 1 SD Huesca · 6.426.04.26 · SD Huesca 1 - 0 Real Zaragoza · 6.803.05.26 · Racing Santander 4 - 2 SD Huesca · 5.518.05.26 · Leganes 0 - 0 SD Huesca · 6.624.05.26 · SD Huesca 0 - 1 CD Castellon · 6.531.05.26 · Córdoba CF 1 - 1 SD Huesca · 6.416.08.26 · Eibar 1 - 3 CD Tenerife · 7.223.08.26 · CD Tenerife 1 - 0 UD Almería · 7.128.08.26 · CD Tenerife 0 - 1 Sporting Gijon · 6.312.10.26 · CD Tenerife 1 - 1 Girona · 6.825.10.26 · CE Sabadell FC 1 - 1 CD Tenerife · 6.002.11.26 · CD Tenerife 2 - 2 FC Andorra · 6.06.07.2

90 dakika başına profil31 maç · 2.167 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.29, Kilit pas 1.37, Çalım 1.62, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 4.33, Aldırdığı faul 1.79Şut: 1.29Kilit pas: 1.37Çalım: 1.62Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 4.33Aldırdığı faul: 1.79Şut1.29Kilit pas1.37Çalım1.62Pas isabeti83%Kazanılan ikili58%Top kazanma4.33Aldırdığı faul1.79
90 dakika başına profil
Şut1.29
Kilit pas1.37
Çalım1.62
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma4.33
Aldırdığı faul1.79
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6608.02.26 · İlk 11: 73'15.02.26 · İlk 11: 82'28.02.26 · İlk 11: 77'07.03.26 · İlk 11: 25'05.04.26 · İlk 11: 66'12.04.26 · İlk 11: 65'19.04.26 · İlk 11: 80'26.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 75'18.05.26 · İlk 11: 86'24.05.26 · İlk 11: 56'31.05.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 8'12.10.26 · Sonradan: 38'19.10.26 · İlk 11: 45'25.10.26 · Sonradan: 30'02.11.26 · İlk 11: 59'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.167 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 1.29
  • Başarılı çalım13 / 23

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.37
  • Pas isabeti83%1.084 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme40 · 36
  • Kazanılan ikili mücadele113 / 195
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 1.79

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionCD Tenerife71039120
2025Copa del ReySD Huesca1006300
Segunda DivisionSD Huesca36002.62371
Toplam44103.07791

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım