FC Universitatea ClujDefans
I. Cristea
- Forma numarası
- 6
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Superliga
13Maç13 kez ilk 11
1.125Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist0
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5G17.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FC UTA Arad · Puan 6.56.6M22.08.26 · FC Dinamo Bucuresti 2 - 1 FC Universitatea Cluj · Puan 6.66.2M28.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 3 Petrolul Ploiesti · Puan 6.26.1M07.09.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 6.17.4G14.09.26 · FC Universitatea Cluj 3 - 0 FC Otelul Galati · Puan 7.48.1G20.09.26 · FC Voluntari 0 - 2 FC Universitatea Cluj · Puan 8.16.3G08.10.26 · CFR Cluj 1 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 6.35.6M12.10.26 · FC Universitatea Cluj 3 - 4 FC Rapid Bükreş · Puan 5.66.3G23.10.26 · FC Corvinul Hunedoara 0 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 6.36.9G02.11.26 · FC Universitatea Cluj 1 - 0 FCSB · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 2.961 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.18 |
| Kilit pas | 1.20 |
| Çalım | 0.68 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 2.20 |
| Aldırdığı faul | 0.93 |
Son maçları
- SuperligaFC Universitatea Cluj1FCSB090' İlk 116.9
- SuperligaFC Corvinul Hunedoara0FC Universitatea Cluj3Sarı kart 190' İlk 116.3
- SuperligaFC Universitatea Cluj3FC Rapid Bükreş445' İlk 115.6
- SuperligaCFR Cluj1FC Universitatea Cluj390' İlk 116.3
- SuperligaFC Voluntari0FC Universitatea Cluj290' İlk 118.1
- SuperligaFC Universitatea Cluj3FC Otelul Galati090' İlk 117.4
- SuperligaUniversitatea Craiova4FC Universitatea Cluj090' İlk 116.1
- SuperligaFC Universitatea Cluj2Petrolul Ploiesti390' İlk 116.2
- SuperligaFC Dinamo Bucuresti2FC Universitatea Cluj190' İlk 116.6
- SuperligaFC Universitatea Cluj2FC UTA Arad190' İlk 116.5
- SuperligaFC Universitatea Cluj2FC Botosani190' İlk 116.2
- SuperligaACS Sepsi Sic1FC Universitatea Cluj0Sarı kart 190' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 2.961 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (5)90 dk’da 1.18
- Başarılı çalım4 / 5
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.20
- Pas isabeti87%1.830 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme36 · 20
- Kazanılan ikili mücadele100 / 185
- Aldırdığı faul790 dk’da 0.93
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | SuperligaFC Universitatea Cluj | 13 | 0 | 0 | 1.125 | 2 | 0 |
| 2025 | SuperligaFC Universitatea Cluj | 34 | 1 | 2 | 2.676 | 4 | 1 |
| 2024 | SuperligaFC Universitatea Cluj | 32 | 2 | 0 | 2.693 | 7 | 1 |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiRomania | 1 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| 2020 | Euro ChampionshipRomania | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Toplam | 81 | 3 | 2 | 6.597 | 13 | 2 | |
Kulüpler
- FC Universitatea ClujŞu an#6
- RomaniaŞu an#2
