Bradford CityOrta saha
Ibou Touray
- Forma numarası
- 3
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
10Maç10 kez ilk 11
895Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 108 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G05.09.26 · Bradford City 1 - 0 Mansfield · Puan 6.96.5G12.09.26 · Notts County 0 - 1 Bradford City · Puan 6.57.4G19.09.26 · Luton 0 - 1 Bradford City · Puan 7.46.8B03.10.26 · Reading 1 - 1 Bradford City · Puan 6.87.3B10.10.26 · Bradford City 0 - 0 Leyton Orient · Puan 7.36.2G17.10.26 · Bradford City 2 - 0 Stevenage · Puan 6.2–B20.10.26 · Burton Albion 0 - 0 Bradford City6.0B24.10.26 · Oxford United 0 - 0 Bradford City · Puan 6.06.2G27.10.26 · Bradford City 2 - 0 Peterborough United · Puan 6.25.8M31.10.26 · Bradford City 0 - 3 Huddersfield Town · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil36 maç · 3.126 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.08 |
| Kilit pas | 1.82 |
| Çalım | 1.41 |
| Pas isabeti | 70% |
| Kazanılan ikili | 63% |
| Top kazanma | 3.51 |
| Aldırdığı faul | 1.73 |
Son maçları
- Lig 1Bradford City0Huddersfield Town390' İlk 115.8
- EFL KupasıBradford City2Peterborough United090' İlk 116.2
- Lig 1Oxford United0Bradford City090' İlk 116.0
- Lig 1Burton Albion0Bradford City0Sarı kart 190' İlk 11
- League OneBradford City2Stevenage090' İlk 116.2
- League OneBradford City0Leyton Orient088' İlk 117.3
- League OneReading1Bradford City1Sarı kart 189' İlk 116.8
- League OneLuton0Bradford City190' İlk 117.4
- League OneNotts County0Bradford City1Sarı kart 189' İlk 116.5
- League OneBradford City1Mansfield089' İlk 116.9
- League OneBradford City1Cambridge United290' İlk 117.4
- League OnePlymouth Argyle2Bradford City090' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler36 maç · 3.126 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (4)90 dk’da 1.08
- Başarılı çalım21 / 42
Pas
- Kilit pas4590 dk’da 1.82
- Pas isabeti70%1.439 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme77 · 31
- Kazanılan ikili mücadele242 / 383
- Aldırdığı faul4790 dk’da 1.73
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Bradford City | 10 | 0 | 0 | 895 | 2 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyBradford City | 4 | 0 | 0 | 216 | 1 | 0 |
| Lig 1Bradford City | 44 | 0 | 2 | 3.822 | 8 | 0 | |
| 2024 | FA CupStockport County | 1 | 0 | 0 | 77 | 1 | 0 |
| Lig 1Stockport County | 45 | 0 | 3 | 3.414 | 10 | 0 | |
| Toplam | 104 | 0 | 5 | 8.424 | 22 | 0 | |
Kulüpler
- Bradford CityŞu an#3
- Stockport CountyŞu an#3
