ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Forge FCForvet

Ismael Oketokoun

Forma numarası
7
Forvet

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

21Maç14 kez ilk 11
747Dakika
4Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist4
Maç başına dakika32
90 dakikada gol + asist1.11

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.5M29.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · Puan 5.58.3G13.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · Puan 8.36.3B20.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · Puan 6.3–B27.09.26 · Vancouver FC 1 - 1 Forge FC7.8B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 7.8–G08.10.26 · Forge FC 3 - 0 FC Pacific Greater Victoria7.1G12.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · Puan 7.16.4G17.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · Puan 6.46.1B25.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · Puan 6.15.9B01.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: HFX Wanderers 5.8, Vancouver FC 5.8, Cavalry FC 6.7, FC Supra du Quebec 6.2, FC Supra du Quebec 5.5, Atletico Ottawa 8.3, Cavalry FC 6.3, HFX Wanderers 7.8, Inter Toronto FC 7.1, Atletico Ottawa 6.4, FC Pacific Greater Victoria 6.1, Atletico Ottawa 5.9ort. 6.4903.08.26 · HFX Wanderers 0 - 0 Forge FC · 5.808.08.26 · Forge FC 0 - 1 Vancouver FC · 5.816.08.26 · Cavalry FC 2 - 1 Forge FC · 6.720.08.26 · Forge FC 3 - 2 FC Supra du Quebec · 6.229.08.26 · FC Supra du Quebec 1 - 0 Forge FC · 5.513.09.26 · Forge FC 3 - 0 Atletico Ottawa · 8.320.09.26 · Cavalry FC 1 - 1 Forge FC · 6.303.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 7.812.10.26 · Forge FC 5 - 0 Inter Toronto FC · 7.117.10.26 · Atletico Ottawa 1 - 2 Forge FC · 6.425.10.26 · FC Pacific Greater Victoria 1 - 1 Forge FC · 6.101.11.26 · Atletico Ottawa 2 - 2 Forge FC · 5.95.98.3

90 dakika başına profil21 maç · 747 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.95, Kilit pas 1.34, Çalım 2.05, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 40%, Top kazanma 2.14, Aldırdığı faul 2.66Şut: 2.95Kilit pas: 1.34Çalım: 2.05Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 40%Top kazanma: 2.14Aldırdığı faul: 2.66Şut2.95Kilit pas1.34Çalım2.05Pas isabeti75%Kazanılan ikili40%Top kazanma2.14Aldırdığı faul2.66
90 dakika başına profil
Şut2.95
Kilit pas1.34
Çalım2.05
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili40%
Top kazanma2.14
Aldırdığı faul2.66
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3618.04.26 · İlk 11: 74'27.04.26 · İlk 11: 53'13.05.26 · Sonradan: 10'24.05.26 · İlk 11: 22'01.07.26 · Sonradan: 31'27.07.26 · İlk 11: 24'03.08.26 · İlk 11: 18'08.08.26 · İlk 11: 27'16.08.26 · İlk 11: 72'20.08.26 · İlk 11: 69'29.08.26 · İlk 11: 65'13.09.26 · Sonradan: 18'20.09.26 · İlk 11: 73'27.09.26 · İlk 11: 6'03.10.26 · Sonradan: 12'08.10.26 · Sonradan: 14'12.10.26 · Sonradan: 23'17.10.26 · İlk 11: 17'25.10.26 · İlk 11: 31'01.11.26 · İlk 11: 65'

Ayrıntılı istatistikler21 maç · 747 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)21 (8)90 dk’da 2.95
  • Başarılı çalım9 / 22

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.34
  • Pas isabeti75%73 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele36 / 91
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 2.66

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiForge FC214374720
Toplam214374720

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım