ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ivan Marconi

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

4Maç2 kez ilk 11
201Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.11
Gol + asist0
Maç başına dakika67
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.4M06.04.26 · Mantova FC 1 - 0 Virtus Entella · Puan 5.46.0B11.04.26 · Virtus Entella 1 - 1 Venezia · Puan 6.05.3B19.04.26 · Empoli FC 1 - 1 Virtus Entella · Puan 5.36.6M01.05.26 · AS Bari 2 - 0 Virtus Entella · Puan 6.66.9G08.05.26 · Virtus Entella 2 - 1 Carrarese · Puan 6.9–M22.08.26 · FC Sudtirol 1 - 0 Virtus Entella–M29.08.26 · Virtus Entella 1 - 2 Cesena FC6.1B06.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · Puan 6.17.0G11.09.26 · AC Pisa 1 - 4 Virtus Entella · Puan 7.05.6M31.10.26 · Sampdoria 2 - 0 Virtus Entella · Puan 5.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Modena 5.9, FC Sudtirol 8.0, Pescara Calcio 6.0, AC Reggiana 1919 8.3, Mantova FC 5.4, Venezia 6.0, Empoli FC 5.3, AS Bari 6.6, Carrarese 6.9, LR Vicenza Virtus 6.1, AC Pisa 7.0, Sampdoria 5.6ort. 6.4203.03.26 · Virtus Entella 2 - 1 FC Modena · 5.907.03.26 · FC Sudtirol 0 - 1 Virtus Entella · 8.018.03.26 · Pescara Calcio 3 - 0 Virtus Entella · 6.022.03.26 · Virtus Entella 3 - 0 AC Reggiana 1919 · 8.306.04.26 · Mantova FC 1 - 0 Virtus Entella · 5.411.04.26 · Virtus Entella 1 - 1 Venezia · 6.019.04.26 · Empoli FC 1 - 1 Virtus Entella · 5.301.05.26 · AS Bari 2 - 0 Virtus Entella · 6.608.05.26 · Virtus Entella 2 - 1 Carrarese · 6.906.09.26 · Virtus Entella 2 - 2 LR Vicenza Virtus · 6.111.09.26 · AC Pisa 1 - 4 Virtus Entella · 7.031.10.26 · Sampdoria 2 - 0 Virtus Entella · 5.65.68.3

90 dakika başına profil28 maç · 2.204 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.23, Kilit pas 1.23, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 3.07, Aldırdığı faul 1.53Şut: 1.23Kilit pas: 1.23Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 3.07Aldırdığı faul: 1.53Şut1.23Kilit pas1.23Pas isabeti82%Kazanılan ikili56%Top kazanma3.07Aldırdığı faul1.53
90 dakika başına profil
Şut1.23
Kilit pas1.23
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma3.07
Aldırdığı faul1.53
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7431.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'10.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 73'21.02.26 · İlk 11: 65'27.02.26 · İlk 11: 90'03.03.26 · İlk 11: 57'07.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 78'06.04.26 · İlk 11: 57'11.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 89'01.05.26 · İlk 11: 90'08.05.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · Sonradan: 10'29.08.26 · Sonradan: 11'06.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · Sonradan: 54'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.204 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)13 (6)90 dk’da 1.23

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.23
  • Pas isabeti82%970 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme34 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele131 / 234
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.53

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BVirtus Entella40020110
2025Coppa ItaliaVirtus Entella1009910
Serie BVirtus Entella35302.967140
Toplam40303.267160

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım