SC Cambuur LeeuwardenForvet
Iwan Henstra
- Forma numarası
- 29
Forvet
Sezon 2026Eredivisie
7Maç4 kez ilk 11
387Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.53
Gol + asist1
Maç başına dakika46
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0M15.08.26 · Fortuna Sittard 3 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.07.0M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 7.06.0M30.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 4 Twente · Puan 6.07.0G12.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · Puan 7.06.7B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.76.7B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.7–B18.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 2 AZ Alkmaar6.1G24.10.26 · Willem II 1 - 6 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.16.2G27.10.26 · VV Kloetinge 0 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.26.1G31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 880 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.87 |
| Kilit pas | 3.85 |
| Çalım | 3.62 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 3.97 |
| Aldırdığı faul | 2.49 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles042' Sonradan6.1
- KNVB KupasıVV Kloetinge0SC Cambuur Leeuwarden290' İlk 116.2
- EredivisieWillem II1SC Cambuur Leeuwarden625' Sonradan6.1
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2AZ Alkmaar26' Sonradan
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden117' Sonradan6.7
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden117' Sonradan6.7
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden3NEC Nijmegen0Gol 1Sarı kart 118' Sonradan7.0
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden1Twente485' İlk 116.0
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam584' İlk 117.0
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden176' İlk 117.0
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden0Excelsior490' İlk 116.9
- Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden2Vitesse Arnhem17' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 880 dk
Hücum
- Şut (isabetli)17 (11)90 dk’da 2.87
- Başarılı çalım19 / 45
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 3.85
- Pas isabeti85%269 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme32 · 1
- Kazanılan ikili mücadele68 / 123
- Aldırdığı faul1490 dk’da 2.49
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 7 | 1 | 0 | 387 | 1 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieSC Cambuur Leeuwarden | 26 | 5 | 2 | 585 | 3 | 0 |
| 2024 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 |
| Toplam | 34 | 6 | 2 | 987 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#29