Standard LiegeDefans
Ibe Hautekiet
- Forma numarası
- 25
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.71
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4M23.05.26 · Standard Liege 0 - 2 Sporting de Charleroi · Puan 6.46.5B08.08.26 · Standard Liege 2 - 2 Cercle Brugge KSV · Puan 6.56.2B16.08.26 · Mechelen 3 - 3 Standard Liege · Puan 6.26.8G21.08.26 · Standard Liege 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.87.0G29.08.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 2 Standard Liege · Puan 7.07.4G05.09.26 · Standard Liege 1 - 0 Royal Antwerp · Puan 7.46.5M12.09.26 · KVC Westerlo 4 - 2 Standard Liege · Puan 6.56.4M18.09.26 · Gent 2 - 1 Standard Liege · Puan 6.45.7M11.10.26 · Standard Liege 0 - 1 Sporting de Charleroi · Puan 5.78.2B31.10.26 · Standard Liege 1 - 1 Kortrijk · Puan 8.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil35 maç · 3.135 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.62 |
| Kilit pas | 1.22 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.07 |
| Aldırdığı faul | 1.11 |
Son maçları
- Pro LigiStandard Liege1Kortrijk1AAsist 1Sarı kart 190' İlk 118.2
- Pro LigiStandard Liege0Sporting de Charleroi1Sarı kart 190' İlk 115.7
- Pro LigiGent2Standard Liege190' İlk 116.4
- Pro LigiKVC Westerlo4Standard Liege290' İlk 116.5
- Pro LigiStandard Liege1Royal Antwerp090' İlk 117.4
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven1Standard Liege290' İlk 117.0
- Pro LigiStandard Liege2RAAL La Louviere090' İlk 116.8
- Pro LigiMechelen3Standard Liege390' İlk 116.2
- Pro LigiStandard Liege2Cercle Brugge KSV290' İlk 116.5
- Pro LigiStandard Liege0Sporting de Charleroi290' İlk 116.4
- Pro LigiKVC Westerlo1Standard Liege290' İlk 117.1
- Pro LigiStandard Liege0KRC Genk090' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler35 maç · 3.135 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (6)90 dk’da 1.62
- Başarılı çalım1 / 5
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.22
- Pas isabeti86%1.478 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme62 · 60
- Kazanılan ikili mücadele191 / 328
- Aldırdığı faul1090 dk’da 1.11
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiStandard Liege | 9 | 0 | 1 | 810 | 2 | 0 |
| 2025 | Pro LigiStandard Liege | 36 | 2 | 0 | 2.954 | 3 | 0 |
| 2024 | Pro LigiStandard Liege | 34 | 0 | 0 | 2.972 | 6 | 0 |
| Toplam | 79 | 2 | 1 | 6.736 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- Standard LiegeŞu an#25
