SC Cambuur LeeuwardenOrta saha
Ilyes Hamache
- Uyruk
- France
- Yaş
- 23
- Forma numarası
- 11
- Doğum yeri
- Lille
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eredivisie
11Maç10 kez ilk 11
832Dakika
5Gol
3Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.17
Gol + asist8
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.95
Sayılar arşivimizdeki 58 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M23.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 5 Feyenoord Rotterdam · Puan 6.37.2M30.08.26 · SC Cambuur Leeuwarden 1 - 4 Twente · Puan 7.27.2B06.09.26 · SC Telstar 2 - 2 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.29.5G12.09.26 · SC Cambuur Leeuwarden 3 - 0 NEC Nijmegen · Puan 9.56.6B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.66.6B19.09.26 · ADO Den Haag 1 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 6.67.7G11.10.26 · PEC Zwolle 0 - 1 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.7–B18.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 2 - 2 AZ Alkmaar7.2G24.10.26 · Willem II 1 - 6 SC Cambuur Leeuwarden · Puan 7.26.2G31.10.26 · SC Cambuur Leeuwarden 4 - 0 Go Ahead Eagles · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 1.666 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.72 |
| Kilit pas | 1.89 |
| Çalım | 1.78 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 2.79 |
| Aldırdığı faul | 1.66 |
Son maçları
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden4Go Ahead Eagles0AAsist 1120' İlk 116.2
- EredivisieWillem II1SC Cambuur Leeuwarden6Gol 1AAsist 190' İlk 117.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2AZ Alkmaar2Gol 184' İlk 11
- EredivisiePEC Zwolle0SC Cambuur Leeuwarden190' İlk 117.7
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden173' İlk 116.6
- EredivisieADO Den Haag1SC Cambuur Leeuwarden173' İlk 116.6
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden3NEC Nijmegen02Gol 284' İlk 119.5
- EredivisieSC Telstar2SC Cambuur Leeuwarden2AAsist 190' İlk 117.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden1Twente4Gol 18' Sonradan7.2
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden2Feyenoord Rotterdam545' İlk 116.3
- EredivisieFortuna Sittard3SC Cambuur Leeuwarden188' İlk 116.9
- EredivisieSC Cambuur Leeuwarden0Excelsior490' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 1.666 dk
Hücum
- Şut (isabetli)20 (14)90 dk’da 1.72
- Başarılı çalım23 / 69
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 1.89
- Pas isabeti79%514 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme26 · 12
- Kazanılan ikili mücadele70 / 146
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.66
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EredivisieSC Cambuur Leeuwarden | 11 | 5 | 3 | 832 | 0 | 0 |
| 2025 | Coupe de FranceAmiens SC | 2 | 1 | 0 | 175 | 0 | 0 |
| Lig 2Amiens SC | 28 | 3 | 1 | 1.244 | 1 | 0 | |
| 2024 | 2.BundesligaSchalke 04 | 11 | 0 | 0 | 279 | 0 | 0 |
| 2023 | Coupe de FranceValenciennes | 5 | 0 | 0 | 364 | 1 | 0 |
| Toplam | 57 | 9 | 4 | 2.894 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- SC Cambuur LeeuwardenŞu an#11
- ValenciennesŞu an#11
- Schalke 04Şu an#24
- Amiens SCŞu an#7
Hakkında
Ilyes Hamache, SC Cambuur Leeuwarden formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 11 Şub 2003, Lille (23 yaşında). Uyruğu: France. 2026 sezonunda 11 maçta 832 dakika oynadı; 5 gol, 3 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
